Meny
Velg seksjon Forside
Austråttveien 1 4306 SANDNES
Telefon: 51 33 85 00 Send oss e-post
Redaktør: Bengt Wik
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2017><<
oktober 2017
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Its Learning
Kontaktlærere

Skoleåret 2017-2018

Wenche Vikne
Kontaktlærer 1A
51 97 48 51
wenche.vikne@sandnes.kommune.no (Send)
Ellen Ytreland
Kontaktlærer 1B
51 97 48 51
ellen.ytreland@sandnes.kommune.no (Send)
Caroline Gjertrud Bjelland Guillermard
Kontaktlærer 2A
51 97 48 52
caroline.gjertrud.bjelland.guillermard@sandnes.kommune.no (Send)
Tove Kristensen
Kontaktlærer 2B
51 97 48 52
tove.kristensen@sandnes.kommune.no (Send)
Unn Hilde Nuland
Kontaktlærer 3A
51 97 48 53
unn.hilde.nuland@sandnes.kommune.no (Send)
Marita Tøsdal
Kontaktlærer 3B
Tillitsvalgt Utdanningsforbundet
51 97 48 53
marita.tosdal@sandnes.kommune.no (Send)
Tori Haraldseid Houge-Thiis
Kontaktlærer 4A
51 97 48 54
tori.haraldseid.houge-thiis@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Gro Langeland
Kontaktlærer 4B
51 97 48 54
anne.gro.langeland@sandnes.kommune.no (Send)
Jofrid Høie
Kontaktlærer 5A
51 97 48 55
jofrid.hoie@sandnes.kommune.no (Send)
Ann Helen Larsen
Kontaktlærer 5B
51 97 48 55
ann.helen.larsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ingrid Norheim
Kontaktlærer 6A
51 97 48 56
ingrid.norheim@sandnes.kommune.no (Send)
Hans Dysthe
Kontaktlærer 6B
51 97 48 56
hans.dysthe@sandnes.kommune.no (Send)
Astrid Bolstad
Kontaktlærer 7A
Verneombud
51 97 48 57
astrid.bolstad@sandnes.kommune.no (Send)
Geir Helland
Kontaktlærer 7B
51 97 48 57
geir.helland@sandnes.kommune.no (Send)