Meny
Velg seksjon Forside
Austråttveien 1 4306 SANDNES
Telefon: 51 33 85 00 Send oss e-post
Redaktør: Bengt Wik
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2017><<
oktober 2017
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Its Learning
Fagarbeidere og barneveiledere

Skoleåret 2016-2017

Manizeh Ahmadi
Assistent
Skole/SFO
51 97 48 42
manija.ahmadi@sandnes.kommune.no (Send)
Laila Elvik
Assistent
SFO
51 97 48 42
laila.elvik@sandnes.kommune.no (Send)
Frida Elisabeth Eriksen
Assistent
Skole
51 97 48 55
frida.elisabeth.eriksen@sandnes.kommune.no (Send)
Eli Ravndal Loen
Assistent
Skole/SFO
51 97 48 42
eli.ravndal.loen@sandnes.kommune.no (Send)
Anitha Pedersen Rusdal
Barne- og ungdomsarbeider
SFO
51 97 48 42
anita.pedersen.rusdal@sandnes.kommune.no (Send)
Janne Sandanger
Assistent
Skole/SFO
51 97 48 42
janne.sandanger@sandnes.kommune.no (Send)
Marit Skretting
Assistent
SFO
51 97 48 42
marit.skretting@sandnes.kommune.no (Send)
Masleny Bustamante Torres
Assistent
Skole/SFO
51 97 48 42
masleny.bustamante.torres@sandnes.kommune.no (Send)
Gunnvor Øen
Assistent
Skole/SFO
51 97 48 42
gunnvor.oen@sandnes.kommune.no (Send)