Meny
Velg seksjon Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6. trinn
7. trinn
Bogafjellbakken 1 4324 Sandnes
Telefon: 51338700 Send oss e-post
Redaktør: Jørgen Slyk
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2017><<
november 2017
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Våre ansatte

Oversikt over skolens ansatte.

Jørgen Slyk
Rektor
51338701
jorgen.slyk@sandnes.kommune.no (Send)
Odd Haver
Undervisningsinspektør (5. - 7. trinn)
51338703
odd.haver@sandnes.kommune.no (Send)
Greta Bore Haarr
Undervisningsinspektør (1. - 4. trinn)
51338702
Greta.Bore.Haarr@sandnes.kommune.no (Send)
Hege Nævdal
SFO-leder
51338704
hege.navdal@sandnes.kommune.no (Send)
Kate Ueland
Administrasjonskonsulent
51338705
kate.ueland@sandnes.kommune.no (Send)
Camilla Bakkene
Lærer
camilla.bakkene@sandnes.kommune.no (Send)
Maren Ørn
Terapaut
maren.orn@sandnes.kommune.no (Send)
Janne Nilsen Bratthammer
Lærer
Torhild Hetland Carlsen
Lærer
Ingrid Stokkedal Erichsen
Permisjon
ingrid.stokkedal.erichsen@sandnes.kommune.no (Send)
Mona Iren Gjesteland Finnesand
Lærer
mona.iren.gjesteland@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Fjalstad
Lærer
kari.fjalstad@sandnes.kommune.no (Send)
Heidi Hebnes Flaten
Lærer
heidi.hebnes.flaten@sandnes.kommune.no (Send)
Irene Flugsrud
Permisjon
irene.flugsrud@sandnes.kommune.no (Send)
Elise Bjørge Folgerø
Lærer
Spesialpedagog
51338709
elise.bjorge.folgero@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Skårland Foss
Lærer
51338827
kristine.skarland.foss@sandnes.kommune.no (Send)
Torill Risa Fylling
Lærer
Elevrådskoordinator
torill.risa.fylling@sandnes.kommune.no (Send)
Marita Garborg
Fagarbeider
51338777
marita.garborg@sandnes.kommune.no (Send)
Therese Guggedal
Lærer
51338774
therese.guggedal@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Kathrine Nedrebø Hadland
Lærer
anne.k.n.hadland@sandnes.kommune.no (Send)
Helene Gundersen
Lærer
helene.gundersen@sandnes.kommune.no (Send)
Karolina Hanssen
Miljøarbeider
51338824
karolina.hanssen (Send)
Odd Harald Haug
Lærer
odd.harald.haug@sandnes.kommune.no (Send)
Marie Sviland Haugen
Permisjon
51338780
marie.sviland.haugen@sandnes.kommune.no (Send)
Eivind Helgøy
Lærer
51338771
eivind.helgoy@sandnes.kommune.no (Send)
Trine Lise Hendum
Permisjon
trine.lise.hendum@sandnes.kommune.no (Send)
Bjørg S. Økland Hidle
Miljøarbeider
51338776
bjorg.s.okland.hidle@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Kristin Jakobsen
Permisjon
anne.kristin.jakobsen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristina Kjellesvik
Lærer
kristina.kjellesvik@sandnes.kommune.no (Send)
Ingunn Kjerstad
Lærer
ingunn.kjerstad@sandnes.kommune.no (Send)
Marit Sanne Kleppa
Lærer
marit.sanne.kleppa@sandnes.kommune.no (Send)
Daniel Klovning
Permisjon
daniel.klovning@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Bjørkevoll Lande
Lærer
kristin.bjorkevoll.lande@sandnes.kommune.no (Send)
Gøril Leader
Lærer
goril.leader@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Rafoss Loftsson
Lærer
elisabeth.rafoss.loftsson@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Lund Martinsen
Lærer
kari.lund.martinsen@sandnes.kommune.no (Send)
Lida Melhus
Lærer
lida.melhus@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Tjelta Mjåland
Lærer
elisabeth.tjelta.mjaland@sandnes.kommune.no (Send)
Inger Karin Mortensen
Miljøarbeider
inger.karin.mortensen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Agnes Kråkenes Mosvold
Permisjon
kristine.agnes.krakenes.mosvold@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Fjelde Myrhaugen
Miljøarbeider
gry.fjelde.myrhaugen@sandnes.kommune.no (Send)
Terje Vedaa Nausheller
Lærer
terje.vedaa.naustheller@sandnes.kommune.no (Send)
Tore Nesse
Lærer
tore.nesse@sandnes.kommune.no (Send)
Lillian Slettebø Nordal
Permisjon
lillian.slettbo.nordal@sandnes.kommune.no (Send)
Turid Norland
Fagarbeider
turid.norland@sandnes.kommune.no (Send)
Arnhild Motland Oaland
Lærer
arnhild.motland.oaland@sandnes.kommune.no (Send)
Elsa Rise
Lærer
elsa.rise@sandnes.kommune.no (Send)
Lena Rovik
Lærer
lena.rovik@sandnes.kommune.no (Send)
Maiken Salte
Lærer
maiken.salte@sandnes.kommune.no (Send)
Olaug Egeland Sigurdsen
Miljøarbeider
olaug.egeland.sigurdsen@sandnes.kommune.no (Send)
Inger Oaland Sjursen
Fagarbeider
inger.oaland.sjursen@sandnes.kommune.no (Send)
Laila Skjerahaug
Miljøarbeider
laila.skjerahaug@sandnes.kommune.no (Send)
Marina Slabinski
Miljøarbeider
marina.slabinski@sandnes.kommune.no (Send)
Håvard Bronsta
Lærer
havard.bronstad@sandnes.kommune.no (Send)
Anders Sætre
Lærer
IKT-ansvarlig
anders.satre@sandnes.kommune.no (Send)
Vivian Sørhus
Lærer
vivian.sorhus@sandnes.kommune.no (Send)
Pet Karin Torkelsen
Spesial pedagog 1. - 4. trinn
pet.karin.torkelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Heidi Lura Håland
Lærer
heidi.lura.haland@sandnes.kommune.no (Send)
Cristina Wilberg
Lærer
cristina.wilberg@sandnes.kommune.no (Send)
Lars Meling Berge
Lærer
lars.meling.berge@sandnes.kommune.no (Send)
Linda Amdal Øxnevad
Lærer
linda.amdal.oxnevad@sandnes.kommune.no (Send)
Anita Stokkeland Øen
Lærer
Siw Bjørkås
Lærer
Trond Wiggo Bjerkeli
Lærer
Maria E. Prestø Frostelid
Lærer
Mariann Bakka
Miljøarbeider