Meny
Velg seksjon Framside
Hovedadresse Verdalsvegen 31 4352 KLEPPE Telefon: 51788450 Send e-post til oss
SFO Verdalsvegen 31 4352 Kleppe Telefon: 51788470 Send e-post til oss
Redaktør: Reidar Harberg
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2018><<
januar 2018
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Dette er våre flotte ansatte

Reidar Harberg
rektor
51788455/ 488 95 481
reidar.harberg@klepp.kommune.no (Send)
Målfrid Vignes Tveit
ass. rektor
51788460
malfrid.vignes.tveit@klepp.kommune.no (Send)
Cathrine Bruland
sekretær
51788450
cathrine.bruland@klepp.kommune.no (Send)
Therese Kvindesland
SFO-leiar
51788470
therese.tonnessen@klepp.kommune.no (Send)
Thor Gunnar Bore
vaktmeister
99580587
thor.gunnar.bore@klepp.kommune.no (Send)
Ann Iren Amundsen
lærar
Anne Breistøl Anda
lærar
anne.breistol.anda@klepp.kommune.no (Send)
Margrethe Pedersen Aksland
miljøterapeut
51788484
margrethe.pedersen.aksland@klepp.kommune.no (Send)
Janne Bekkum
lærar
janne.bekkum@klepp.kommune.no (Send)
Line Berge
lærar
line.berge@klepp.kommune.no (Send)
Siri Ueland Bjørsvik
lærar
siri.ueland.bjorsvik@klepp.kommune.no (Send)
Mona Susanne Blom
miljøarbeidar skule / SFO
Lene Bore
lærar
lene.bore@klepp.kommune.no (Send)
May Hobberstad Bore
sløydlærar/miljøarbeidar
may.hobberstad.bore@klepp.kommune.no (Send)
Regine Braut
miljøarbeidar skule / SFO
Mari Bloch Breiland
lærar
mari.bloch.breiland@klepp.kommune.no (Send)
Tone Norland Brekke
lærar
tone.norland.brekke@klepp.kommune.no (Send)
Stine Evensen
miljøarbeidar
stine.evensen@klepp.kommune.no (Send)
Magne Gjesteland
lærar
magne.m.gjesteland@klepp.kommune.no (Send)
Jenny Løvik Grindheim
miljøarbeidar SFO
Torunn Elisabeth Grude
lærar
torunn.elisabeth.grude@klepp.kommune.no (Send)
Edel Refve Hauge
lærar
edel.refve.hauge@klepp.kommune.no (Send)
Bodil Haukland
lærar
bodil.l.s.haukland@klepp.kommune.no (Send)
Anne Njærheim Helgeland
lærar
anne.njarheim.helgeland@klepp.kommune.no (Send)
Tore Christian Helliesen
lærar
tore.christian.helliesen@klepp.kommune.no (Send)
Wenche Hetland
spesialpedagog
wenche.hetland@klepp.kommune.no (Send)
Lene Storhaug Hodne
miljøarbeidar SFO
Ingunn Grude Horpestad
miljøarbeidar SFO
Irene Hundeide
spesialpedagog
irene.hundeide@klepp.kommune.no (Send)
Anne Beth Torgersen Høines
lærar
anne.beth.torgersen.hoines@klepp.kommune.no (Send)
Linda Høyland
lærar
linda.hoyland@klepp.kommune.no (Send)
Cecilie Johannessen
miljarbeidar SFO
Hilde Malmin Kimo
lærar
hilde.malmin.kimo@klepp.kommune.no (Send)
Lene Hauge Klepp
lærar
lene.hauge.klepp@klepp.kommune.no (Send)
Grethe Braut Kleppe
lærar
grethe.braut.kleppe@klepp.kommune.no (Send)
Anita Klausen Klungland
lærar
anita.klausen.klungland@klepp.kommune.no (Send)
Stine Lauvåsvåg Knoph
lærar
stine.lauvasvag.knoph@klepp.kommune.no (Send)
Siv Knudsen
lærar
siv.knudsen@klepp.kommune.no (Send)
Astrid Langevoll
lærar
Astrid.Langevoll@klepp.kommune.no (Send)
Kjersti Merete Langvik
lærar
kjersti.merete.langvik@klepp.kommune.no (Send)
Hilde Karin Larsen
miljøarbeidar SFO
Wenche S. Ludvigsen
miljøarbeidar SFO
Aud Lye
lærar
aud.lye@klepp.kommune.no (Send)
Henriette Børjesson Lunde
lærar
henriette.borjesson.lunde@klepp.kommune.no (Send)
Torhild Helen Melstokkå
lærar
torhild.helen.melstokka@klepp.kommune.no (Send)
Bente Johnsen Nicholas
lærar
bente.johnsen.nicholas@klepp.kommune.no (Send)
Sebastian Nordvall
lærar / IKT-ansvarleg
sebastian.nordvall@klepp.kommune.no (Send)
Vibeke Aksdal Oddane
miljøarbeidar skule / SFO
Vibeke.Helgedatter.Aksdal@klepp.kommune.no (Send)
Kirsten Marie Oma
lærar
kirsten.marie.oma@klepp.kommune.no (Send)
Tommy Reite
lærar
tommy.reite@klepp.kommune.no (Send)
Gerd Karin Rosland
lærar
gerd.karin.rosland@klepp.kommune.no (Send)
Alexandra Ryschawy
miljøarbeidar skule / SFO
Lena Rogne Seldal
lærar
lena.rogne.seldal@klepp.kommune.no (Send)
Tone Augestad Skår
lærar
tone.augestad.skar@klepp.kommune.no (Send)
Ragnhild Solheim
lærar
ragnhild.solheim@klepp.kommune.no (Send)
Astrid Stangeland
miljøarbeidar SFO
Solfrid Engebretsen Sviland
miljøterapeut
solfrid.e.sviland@klepp.kommune.no (Send)
Nebiat Tekie
lærling
Kattia H. Torgersen
miljøarbeidar
Anne Margaret Tørressen
symjelærar
anne.margaret.torressen@klepp.kommune.no (Send)
Linda Undheim
miljøarbeidar
Mari Buer Vik
lærar
mari.buer.vik@klepp.kommune.no (Send)
Elisabeth Rye Vikås
miljøarbeidar skule / SFO
Elise Vinsevik
lærar
elise.vinsevik@klepp.kommune.no (Send)
Marthe Tonstad Vårvik
lærar
marthe.tonstad.varvik@klepp.kommune.no (Send)
Siw Iren Stangeland Westbye
lærar
siw.iren.stangeland.westbye@klepp.kommune.no (Send)