Meny
Velg seksjon Forside
Verdalsvegen 35 4352 KLEPPE
Telefon: 51788400 Faks: 51788401 Send oss e-post
Redaktør: Roar Johannessen
Visma flyt skole
Visma flyt skole
Det er 11 dokumenter i arkivet.
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Lærarar

Jo Braut
Lærar
jo.braut@klepp.kommune.no (Send)
Maciej Brzozowski
Lærar
maciej.olaf.brzozowski@klepp.kommune.no (Send)
Sandra Claveau Børresen
Lærar
Trinnleiar
sandra.claveau.borresen-varhaug@klepp.kommune.no (Send)
Hilde Kristin Engelsgjerd
Lærar
hilde-kristin.engelsgjerd@klepp.kommune.no (Send)
Klara Fatnes
Lærar
Trinnleiar
klara.fatnes@klepp.kommune.no (Send)
Heidi Goa
Lærar
Trinnleiar
heidi.goa@klepp.kommune.no (Send)
Liv Hjelmbrekke Holdø
Lærar
liv.hjelmbrekke.holdo@klepp.kommune.no (Send)
Ola Horpestad
Lærar
ola.horpestad@klepp.kommune.no (Send)
Eivind Landro
Lærar
eivind.landro@klepp.kommune.no (Send)
Iselin Gjære Lothe
Lærar
iselin.gjare.lothe@klepp.kommune.no (Send)
Arne Løvoll
Lærar
arne.lovoll@klepp.kommune.no (Send)
Andreas Penne Nygård
Lærar
andreas.nygard@klepp.kommune.no (Send)
Sunniva Penne Nygård
Lærar
Trinnleiar, rådgjevar
sunniva.penne@klepp.kommune.no (Send)
Stian Emil Pettersen
Lærar
stian.emil.pettersen@klepp.kommune.no (Send)
Monica Reinfjell
Lærar
monica.reinfjell@klepp.kommune.no (Send)
David Siraj
Lærar
permisjon 2017/18
david.kjorberg.siraj@klepp.kommune.no (Send)
Lars Tjelle
Lærar
lars.tjelle@klepp.kommune.no (Send)
Marianne Øvregård
Lærar
marianne.ovregaard@klepp.kommune.no (Send)
Helene F. Mellemstrand
Lærar
helene.forbech.mellemstrand@klepp.kommune.no (Send)
Hilde Vik
Kontaktlærar, assistent
Sosiallærar
hilde.vik@klepp.kommune.no (Send)
Elise Aarbakke Lindtveit
Lærar
Elise.Aarbakke.Lindtveit@klepp.kommune.no (Send)
Maren Sofie Næss
Lærar
maren.sofie.nass@klepp.kommune.no (Send)
Susanne Malmin Sele
Lærar
susanne.malmin.sele@klepp.kommune.no (Send)
Anders Aase
Lærar
anders.aase@klepp.kommune.no (Send)
Torhild Nystøl Berntsen
Lærar
Bibliotekansvarleg
torhild.nystol.berntsen@klepp.kommune.no (Send)
Eli Søndenaa Miller
Lærar
eli.sondenaa.miller@klepp.kommune.no (Send)
Hanne Landro
Lærar
hanne.landro@klepp.kommune.no (Send)
Sindre Egeland
Lærar
sindre.egeland@klepp.kommune.no (Send)
Maren Skadsem
Lærar
maren.skadsem@klepp.kommune.no (Send)
Ester Mossige
Lærar
ester.mossige@klepp.kommune.no (Send)