Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth A. Dueskar
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2017><<
mars 2017
mtotfls
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Gå til Fronter
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 8. - 10. trinn

Hege Eriksen
Kontaktlærer
Teamleder u-trinn, tillitsvalgt UDF
72519667
hege.eriksen@bjugn.kommune.no (Send)
Kjell Thoresen
Kontaktlærer
72519667
kjell.thoresen@bjugn.kommune.no (Send)
Mette-Marit Rødsjø
Faglærer
Leseveileder
72519667
mette-marit.rodsjo@bjugn.kommune.no (Send)
Oddveig Winsjansen
Kontaktlærer
72519668
oddveig.winsjansen@bjugn.kommune.no (Send)
Hilde Leiseth
Kontaktlærer
72519666
hilde.leiseth@bjugn.kommune.no (Send)
Roar Olden
Faglærer
Hovedtillitsvalgt UDF
72519668
roar.olden@bjugn.kommune.no (Send)
Ann Kristin Jøssund
Faglærer
Rådgiver
72519668
ann.kristin.jossund@bjugn.kommune.no (Send)
Marianne Jøssund-Valsø
Kontaktlærer
72519666
marianne.jossund-valso@bjugn.kommune.no (Send)
Nina Leth-Olsen
Kontaktlærer
72519667
nina.leth-olsen@bjugn.kommune.no (Send)
Marianne Strandheim
Faglærer
72519668
marianne.strandheim@bjugn.kommune.no (Send)
Monica Stallvik
Faglærer
72519668
monica.stallvik@bjugn.kommune.no (Send)
Heidi Beate Skaret
Faglærer
heidi.beate.skaret@bjugn.kommune.no (Send)
Halvar Rødsjø
Faglærer
72519666
halvar.rodsjo@bjugn.kommune.no (Send)
Bjørn Tore Storsten
Faglærer
72519667
bjorn.tore.storsten@bjugn.kommune.no (Send)