Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth A. Dueskar
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2017><<
februar 2017
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27280102030405
06070809101112
Gå til Fronter
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 5. - 7. trinn

Hilde Schanke-Rønning
Kontaktlærer
Teamleder mellomtrinn
72519675
hilde.schanke-ronning@bjugn.kommune.no (Send)
Gunn Merete Innstrand
Kontaktlærer
72519675
gunn.merete.innstrand@bjugn.kommune.no (Send)
Torunn Risvær
Faglærer
72519675
torun.risvar@bjugn.konmmune.no (Send)
Halvar Rødsjø
Faglærer
halvar.rodsjo@bjugn.kommune.no (Send)
Ann-Iren Olden
Kontaktlærer
Olweus nøkkelperson
72519675
ann-iren.olden@bjugn.kommune.no (Send)
Kenneth Skarsvåg
Kontaktlærer
Fysak
72519675
kenneth.skarsvaag@bjugn.kommune.no (Send)
Elisabeth Dueskar
Faglærer
Undervisningsinspektør/IKT
72519665
elisabeth.dueskar@bjugn.kommune.no (Send)
Sunniva Døsvik
Faglærer
72519675
sunniva.dosvik@bjugn.kommune.no (Send)
Ellen Mathisen
Faglærer
72519675
ellen.strugstad.mathisen@bjugn.kommune.no (Send)
Sigbjørn Hatlen
Kontaktlærer
Verneombud
72519675
sigbjorn.hatlen@bjugn.kommune.no (Send)
Gina Hellem
Kontaktlærer
Svangerskapspermisjon 2015-2016
72519675
gina.hellem@bjugn.kommune.no (Send)
Audun Eggen
Kontaktlærer
72519675
audun.eggen@bjugn.kommune.no (Send)
Ellinor Miranda Rødsjø
Spes.ped. lærer
72519675
ellinor.rodsjo@bjugn.kommune.no (Send)
Renata Sandvik
Faglærer
Leder SFO
72519672
renata.sandvik@bjugn.kommune.no (Send)
Hilde Leiseth
Faglærer
72519668
hilde.leiseth@bjugn.kommune.no (Send)