Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth A. Dueskar
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2017><<
oktober 2017
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Fronter
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Assistenter

Tove Hansen
Assistent skole og SFO
Ultra
72519674
tove.hansen@bjugn.kommune.no (Send)
Karin Marie Hanssen
Assistent skole og SFO
Permisjon
72519674
karin.marie.hanssen@bjugn.kommune.no (Send)
Terje Harøy
Assistent skole og SFO
Ultra
72519674
terje.haroy@bjugn.kommune.no (Send)
Jannicke Olden
Assistent skole og SFO
72519674
jannicke.olden@bjugn.kommune.no (Send)
Nina Sjøli
Assistent skole og SFO
72519674
nina.sjoli@bjugn.kommune.no (Send)
Agnes Elin Stallvik
Assistent skole og SFO
72519674
agnes.stallvik@bjugn.kommune.no (Send)
May Britt Sundet
Assistent skole og SFO
72519674
may.britt.sundet@bjugn.kommune.no (Send)
Mariann Tokstad
Assistent skole og SFO
72519674
mariann.tokstad@bjugn.kommune.no (Send)
Vivian Grande
Assistent skole
Ultra
72519657
vivian.grande@bjugn.kommune.no (Send)
Anne Berit Dypvik
Assistent skole og SFO
72519657
anne.berit.dypvik@bjugn.kommune.no (Send)
Elisabeth Lysø
Assistent skole og SFO
72519674
Elisabeth.Lyso@bjugn.kommune.no (Send)
Camilla Valvik
Assistent skole og SFO
72519674
camilla.valvik@bjugn.kommune.no (Send)
Tordis Harsvik
Assistent skole
72519674
tordis.harsvik@bjugn.kommune.no (Send)