Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Kirsten Flagstadsvei 28 4621 Vågsbygd
Telefon: 38 00 20 60 Send oss e-post
Redaktør: Oddvar Vik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2018><<
februar 2018
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
05060708091011
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Gå til Its Learning
Personalet

Oddvar Vik
Rektor
90 84 64 47
Oddvar.Vik@kristiansand.kommune.no (Send)
Egil G. Berg
Undervisningsinspektør
91 30 74 85
Egil.Gunnar.Berg@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Stray Aas
Rådgiver
Spansklærer
38 00 20 60
Marianne.Stray.Aas@kristiansand.kommune.no (Send)
Ellen Marie Frick
Lærer
Sosiallærer
38 00 20 60
Ellen.Marie.Frick@kristiansand.kommune.no (Send)
Hussain Al-Kharasani
Assistent
38 00 20 60
Ole Kjartan Borøy
Lærer
38 00 20 60
Ole.K.Boroy@kristiansand.kommune.no (Send)
Solveig Høie Corneliussen
Lærer
38 00 20 60
Solveig.Hoie.Lervik@kristiansand.kommune.no (Send)
Wenche Drange
Fagarbeider
38 00 20 60
Wenche.Drange@kristiansand.kommune.no (Send)
Oda Sæbø Egeland
Assistent
38 00 20 60
Marie Bentsen Greivstad
Kunstlærer
38 00 20 60
Marie.Bentsen.Greivstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Signe Nordgaard Hansen
Senior kontorleder, mentor
38 00 20 60
Signe.Nordgaard.Hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kjellaug Hidle
Lærer
38 00 20 60
Kjellaug.Hidle@kristiansand.kommune.no (Send)
Roar Hornnes
Lærer
38 00 20 60
Roar.Hornnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Leif Magne Hæstad
Lærer
38 00 20 60
Leif.Magne.Hastad@kristiansand.kommune.no (Send)
Sture Johnsen
Lærer
IKT-kontakt
38 00 20 60
Sture.Johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mads Karlsson
Assistent
38 00 20 60
Nancy Føreland Karlsson
Fagarbeider
Bibliotekar
38 00 20 60
Nancy.Foreland.Karlsson@kristiansand.kommune.no (Send)
Atle Kielland
Lærer
38 00 20 60
Atle.Kielland@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann-Kristin Knutsen
Lærer
38 00 20 60
Ann-Kristin.Knutsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Trond Larsen
Lærer
38 00 20 60
Trond.Larsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Jon Herman Matzow
Lærer
38 00 20 60
Jon.Herman.Matzow@kristiansand.kommune.no (Send)
Magne Myhren
Lærer
Naturfotograf
38 00 20 60
Magne.Myhren@kristiansand.kommune.no (Send)
Sven Ulrik Nielsen
Lærer
38 00 20 60
Sven.Ulrik.Nielsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsten Hannaas Reitan
Kontorassistent
38 00 20 60
Kirsten.Hannaas.Reitan@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Vige Sanne
Lærer
Spes.ped.koordinator
38 00 20 60
Ingunn.Vige.Sanne@kristiansand.kommune.no (Send)
Marian Segberg
Lærer
38 00 20 60
Marian.Segberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Toralv Steinsvåg
Lærer
38 00 20 60
Toralv.Steinsvag@kristiansand.kommune.no (Send)
Frøydis Strand
Kontorleder
38 00 20 60
Froydis.Strand@kristiansand.kommune.no (Send)
Wenche Hunsbedt Svindland
Musikklærer
Sanger
38 00 20 60
Wenche.H.Svindland@kristiansand.kommune.no (Send)
Børre Søfting
Lærer
38 00 20 60
Tor.Borre.Softing@kristiansand.kommune.no (Send)
Erlend Thomassen
Lærer
38 00 20 60
Erlend.Thomassen@kristiansand.kommune.no (Send)
Oddvar Vigebo
Fagarbeider
38 00 20 60
Oddvar.Vigebo@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Wangberg
Lærer
Elevkontakt
38 00 20 60
Hanne.Wangberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Einar Øslebye
Lærer
Grønt Flagg koordinator, kystskipper
91 88 18 80
einar.oslebye@kristiansand.kommune.no (Send)
Henrik Aanonsen
Lærer
38 00 20 60
henrik.aanonsen@kristiansand.kommune.no (Send)