Meny
Velg seksjon Forside
Smeaheiveien 24 4317 Sandnes
Telefon: 51337300 Send oss e-post
Redaktør: trond.hoel@sandnes.kommune.no
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Undervisningspersonale

Eirik Idsøe Johannessen
Lærer
Pedagogisk IKT-veileder
51337306
eirik.idsoe.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Anh Vu
Lærer
51337300
anh.vu@sandnes.kommune.no (Send)
Anita Harper
Lærer
Kontaktlærer 10A
51337300
anita.harper@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Cathrine Holm
Lærer
Kontaktlærer 9B
51337300
anne.cathrine.holm@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Grete Mo
Lærer
Kontaktlærer 9F
51337300
anne.grete.mo@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Lucile Samuelsen
Lærer
51337300
anne.lucile.samuelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Maria Hidle Kverneland
Assistent
51337300
anne.maria.hidle.kverneland@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Rusdal Jelsa
Lærer
Kontaktlærer 8B
51337300
anne.rusdal.jelsa@sandnes.kommune.no (Send)
Roser Escrich Dejuan
Lærer
51337300
roser.escrich.dejuan@sandnes.kommune.no (Send)
Synnøve Tobiassen
Lærer
Kontaktlærer 8E
51337300
synnove.tobiassen@sandnes.kommune.no (Send)
Toril Mæland
Sosiallærer
51337304
toril.maland@sandnes.kommune.no (Send)
Trygve Fundingsland
Lærer
Kontaktlærer 8C
51337300
trygve.fundingsland@sandnes.kommune.no (Send)
Turid Høiland Stapnes
Lærer
51337300
turid.hoiland.stapnes@sandnes.kommune.no (Send)
Øystein Helvig Svebestad
Lærer
Kontaktlærer 9B
51337300
oystein.helvig.svebestad@sandnes.kommune.no (Send)
Øyvind Revheim
Lærer
51337300
oyvind.revheim@sandnes.kommune.no (Send)
Åse Gro Zeiger
Lærer
Kontaktlærer 9F
51337300
ase.gro.zeiger@sandnes.kommune.no (Send)
Åshild Vølstad
Lærer
Kontaktlærer 9A
51337300
ashild.volstad@sandnes.kommune.no (Send)
Heidi Alme
Lærer
51337300
heidi.alme@sandnes.kommune.no (Send)
Rigmor Arnøy
Lærer
Kontaktlærer 9D
51337300
rigmor.arnoy@sandnes.kommune.no (Send)
Oddbjørn Auglend
Lærer
Kontaktlærer 10B
51337300
oddbjorn.auglend@sandnes.kommune.no (Send)
Torill Brosten
Lærer
51337300
torill.brosten@sandnes.kommune.no (Send)
Christine Edith Marais Chaboud
Lærer
51337300
christine.edith.marais.chaboud@sandnes.kommune.no (Send)
Heidi Øverby Dragsund
Lærer
51337300
heidi.overby.dragsund@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Knoph Engelsen
Lærer
Kontaktlærer 8D
51337300
elisabeth.knoph.engelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Asle Schanke Grude
Lærer
Kontaktlærer 9E
51337300
asle.schanke.grude@sandnes.kommune.no (Send)
Karin Hauge
Assistent
51338400
karin.hauge@sandnes.kommune.no (Send)
Øyvind Engevik Rugtvedt
Lærer
Pedagogisk IKT-veileder
51337307
oyvind.engevik.rugtvedt@sandnes.kommune.no (Send)
Bernhard Wathne
Lærer
51337300
bernhard.wathne@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Hogstad
Lærer
Kontaktlærer 10E
51337300
hilde.hogstad@sandnes.kommune.no (Send)
Kjell Vaaland
Lærer
51337300
kjell.vaaland@sandnes.kommune.no (Send)
Lene Levang
Fagarbeider
51338400
lene.levang@sandnes.kommune.no (Send)
Tone Haugvaldstad
Lærer
Kontaktlærer 9C
51337300
tone.haugvaldstad@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Østerbø
Lærer
51337300
elin.osterbo@sandnes.kommune.no (Send)
Mary-Ann Sivertsgård
Lærer
Kontaktlærer 8D
51337300
mary-ann.s.sivertsgard@sandnes.kommune.no (Send)
Gertrud Lende
Lærer
51337300
gertrud.lende@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Steinsnes
Lærer
Kontaktlærer 8A
51337300
elisabeth.steinsnes@sandnes.kommune.no (Send)
Jan Knudsen
Lærer
Kontaktlærer 10C
51337300
jan.knudsen@sandnes.kommune.no (Send)
Johanne Utistog
Lærer
51337300
johanne.utistog@sandnes.kommune.no (Send)
Jon Kåre Askeland Olsen
Lærer
Kontaktlærer 10D
51337300
jon.kare.askeland.olsen@sandnes.kommune.no (Send)
Hege Landa Hauge
Lærer
Kontaktlærer 8B
51337300
hege.landa.hauge@sandnes.kommune.no (Send)
Ingeborg Isachsen
Fagarbeider
51337300
ingeborg.isachsen@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Lauten
Lærer
51337300
kari.lauten@sandnes.kommune.no (Send)
Merethe Oftedal Skjold
Assistent
51337300
merethe.oftedal.skjold@sandnes.kommune.no (Send)
Oddny Helen Turøy
Lærer
51337300
oddny.helen.turoy@sandnes.kommune.no (Send)
Lise Sinnes
Lærer
51337300
lise.sinnes@sandnes.kommune.no (Send)
Marit Karin Nygård
Lærer
51337300
marit.karin.nygard@sandnes.kommune.no (Send)
Malin Bergsagel Møller
Lærer
Kontaktlærer 9A
51337300
malin.bergsagel.moller@sandnes.kommune.no (Send)
Mette Trælnes
Fagarbeider
51337300
mette.tralnes@sandnes.kommune.no (Send)
Margaret Lima
Lærer
51337300
margaret.lima@sandnes.kommune.no (Send)
Grethe Seglem
Fagarbeider
51337300
grethe.seglem@sandnes.kommune.no (Send)
Jan Magne Johansen
Lærer
Kontaktlærer 9D
51337300
jan.magne.johansen@sandnes.kommune.no (Send)
Ann Christin Eskeland
Lærer
Kontaktlærer 9E
51337300
ann.christin.eskeland@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Litlabø
Lærer
51337300
hilde.litlabo@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Gjedrem Vier
Lærer
51337300
kristin.gjedrem.vier@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Jårvik
Lærer
514337300
kristine.jarvik@sandnes.kommune.no (Send)
Øyvind Rasmussen
Assistent
51337300
oyvind.rasmussen@sandnes.kommune.no (Send)
Ine Reppen
Lærer
Kontaktlærer 10A
51337300
ine.reppen@sandnes.kommune.no (Send)
Kjartan Hjulstad
Lærer
Kontaktlærer 8F
51337300
Kjartan.Hjulstad@sandnes.kommune.no (Send)
Sondre Lode
Lærer
Kontaktlærer 8F
51337300
Sondre.Lode@sandnes.kommune.no (Send)
Rene Bo Kristensen
Spes.ped.koordinator
rene.bo.kristensen@sandnes.kommune.no (Send)