Meny
Velg område Forside
Sophus Bugges gate 13 4041 Hafrsfjord
Telefon: 51599300 Faks: 51599301 Send oss e-post
Redaktør: Hilde Solberg
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2017><<
oktober 2017
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Its Learning
Ansatte Gosen 8. trinn

Bente Bergan
Kontaktlærer 8A
Norsk, Samfunnsfag, KRLE, tysk
51599300
bente.bergan@stavangerskolen.no (Send)
Vegard Skjervøy
Kontaktlærer 8A
Engelsk, matematikk, musikk
51599300
vegard.skjervoy@stavangerskolen.no (Send)
Ingrid Mundgjel
Kontaktlærer 8B
Norsk, KRLE, samfunnsfag, kunst og håndverk
51599300
ingrid.mundgjel@stavangerskolen.no (Send)
Steinar Wesnes
Kontaktlærer 8B
Matematikk, naturfag, kroppsøving
51599300
steinar.wesnes@stavangerskolen.no (Send)
Kristina Roa
Kontaktlærer 8C
Norsk, engelsk, engelsk fordypning, kunst og håndverk, design og redesign
51599300
kristina.roa@stavangerskolen.no (Send)
Geir Olaf Gjerde
Kontaktlærer 8C
Matematikk, naturfag, samfunnsfag, KRLE
51599300
geir.olaf.gjerde@stavangerskolen.no (Send)
Lisa Mari Staddeland
Kontaktlærer 8D
Matematikk, engelsk, naturfag, teknologi i praksis
51599300
lisstad@stavangerskolen.no (Send)
Martine Næss Slydal
Kontaktlærer 8D
Norsk, KRLE, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse
51599300
martine.slydal@stavangerskolen.no (Send)
Erik Thomsen
Faglærere, YOU- rådgiver
Engelsk
51599304
erik.thomsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Førde
Faglærer
Kroppsøving, fysisk aktivitet og helse, spesialundervisning
51599300
ingrid.forde@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Jorunn Gamman Grønning
Fagarbeider
51599300
anne.gronning@stavangerskolen.no (Send)
Gry Sørås
Faglærer
Fransk
51599300
gry.soras@stavangerskolen.no (Send)
Runi Abrahamsen
Faglærer
Musikk, revy
51599300
runi.abrahamsen@stavanger.kommune.no (Send)
Lili Frahm Jensen
Sosialpedagogisk rådgiver, kunst og håndverk
51599308
lili.frahm.jensen@stavangerskolen.no (Send)