Meny
Velg seksjon Framside
Trinn 1
Trinn 2
Trinn 3
Trinn 4
Trinn 5
Trinn 6
Trinn 7
Orrevegen 304 4352 Kleppe
Telefon: 51 78 62 60 Faks: mob.91245393(uteskule) Send e-post til oss
Redaktør: Kariann F. Leikanger
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Vi som arbeider på Horpestad skule

Evy Skår Osen
Saksbehandler
51786260
evy.skar.osen@klepp.kommune.no (Send)
Kariann F. Leikanger
Rektor
51786262
kariann.f.leikanger@klepp.kommune.no (Send)
Dag Tellef Risdal
ass.rektor
51786263
dag.tellef.risdal@klepp.kommune.no (Send)
Kristin H. Andresen
spesialpedagog
51786266
kristin.hella.andresen@klepp.kommune.no (Send)
Karen Marie A. Haugland
kontaktlærar
51786266
karen.marie.a.haugland@klepp.kommune.no (Send)
Stian Johannesen
kontaktlærar
51786266
stian.johannesen@klepp.kommune.no (Send)
Ingrid Kaspersen
kontaktlærar
51786266
ingrid.kaspersen@klepp.kommune.no (Send)
Anne Brit S. Lura
kontaktlærar
i permisjon til aug 18
51786266
anne.brit.skretting.lura@klepp.kommune.no (Send)
Magnhild Salte
kontaktlærar
51786266
magnhild.salte@klepp.kommune.no (Send)
Marie Undheim
kontaktlærar
51786266
marie.undheim@klepp.kommune.no (Send)
Sven Atle Østerhus
kontaktlærar
51786266
sven.atle.osterhus@klepp.kommune.no (Send)
Linn O.Finnbakk
lærar
i permisjon til aug 18
51786266
linn.oddane.finnbakk@klepp.kommune.no (Send)
Arnfrid Bjelland
lærar
i permisjon
51786266
arnfrid.bjelland@klepp.kommune.no (Send)
Inger Marie Kvål
lærar
51786266
Inger.mari.kval@klepp.kommune.no (Send)
Mariann Braut
SFO-leiar/assistent skule
Mariann.braut@klepp.kommune.no (Send)
Ingrid Årstad
assistent på skule/SFO
ingrid.arstad@klepp.kommune.no (Send)
Veronica Rosland
fagarbeidar skule/SFO
Veronica.rosland@klepp.kommune.no (Send)
Elfrid Wiig
assistent skule/SFO
Elfrid.lura.wiig@klepp.kommune.no (Send)
Olaug Hadland
Kontaktlærar
51786266
olaug.hadland@klepp.kommune.no (Send)
Christine Sem
Lærling
Katarzyna Haline Sziwa
Assistent