Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 66 00 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Send e-post med din henvendelse til:
Veilederkorps barnehage
Veilederkorps skole
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Veilederkorpset

Marit Fahret Born
Pedagogisk veileder - Barnehage
Permisjon til 15. oktober 2017
marit.fahret.born@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeta Chaparian
Pedagogisk veileder - Skole
elisabeta.chaparian@stavanger.kommune.no (Send)
Hoda Ebrahimi
Pedagogisk veileder - Ungdomsskole
hoda.ebrahimi@stavanger.kommune.no (Send)
Ranghild Landa
Pedagogisk veileder - Barnehage
51 50 81 13
ragnhild.landa@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Værum Larsen
Pedagogisk veileder - Alle ungdomsskoler
51 50 66 63
Ingrid.Verum.Larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Elstad Olsen
Pedagogisk veileder - Barnehage
marianne.elstad.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Olaug Rønning
Pedagogisk veileder - Skole
51 50 66 57
marit.ronning@stavanger.kommune.no (Send)
Birgit Walter
Koordinator for Veilederkorpset - Pedagogisk veileder - Skole
51 50 66 44
birgit.walter@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Warhaug
Pedagogisk veileder - Barnehage/Skole
Barnehager og overgangen barnehage/skole
51 50 67 59
wenche.warhaug@stavanger.kommune.no (Send)