Meny
Tilbake til Forside
Spesialpedagogavdelingen, Fagkonsulentene for syn og hørsel og Rådgivningskontor for hørselshemmede: Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 70 41 Send oss e-post
Synspedagogene: Rennesøygata 12, 2. etg. 4068 Stavanger
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Spesialavdeling film
Se film her!
Ansatte ved Spesialavdelingen

Ellen Hamran Dalland
Avdelingsleder
51507041
ellen.hamran.dalland@stavanger.kommune.no (Send)
Linda F. Nesheim
Fagkonsulent syn
51508107
linda.nesheim@stavanger.kommune.no (Send)
Elise Kristiansen (permisjon)
Fagkonsulent hørsel
Hege Fedde
Fagkonsulent hørsel - vikar
51506795
hege.fedde@stavanger.kommune.no (Send)
Ina Blume
Logoped
51506766
ina.blume@stavanger.kommune.no (Send)
Diana Grøntvedt
Logoped
51507566
diana.grontvedt@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Øverland
Logoped
51506768
kristin.overland@stavanger.kommune.no (Send)
John Ivar Lindberg
Spesialpedagog IKT, ASK, matematikk
51506757
john.ivar.lindberg@stavanger.kommune.no (Send)
Brith S. Mjølsnes
Audiopedagog
51506761
brith.svendsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mads Even Sørensen
Lærer, tegnspråkklasse
51506758
mads.even.sorensen@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Lise Einarson
Leksolog, lese-og skrivevansker
51506636
inger.lise.einarson@stavanger.kommune.no (Send)
Oksana Skadsheim
Synspedagog
51507887
oksana.skadsheim@stavanger.kommune.no (Send)
Grethe T. Hegreberg
Synspedagog
51507538
grethe.trevland.hegreberg@stavanger.kommune.no (Send)
Seve Azem
Norsklærer
sazem@stavanger.kommune.no (Send)
Espen Fikseaunet
Miljøterapeut
espen.fikseaunet@stavanger.kommune.no (Send)
Trine Nisja
Miljøterapeut
trine.nisja@stavanger.kommune.no (Send)