Meny
Velg seksjon Forside
Språkklasse 800 a-d
Språkklasse 801-803
Språkklasse 810 a-b
Hovedadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 66 00 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2017><<
juli 2017
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole voksne film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Grunnskole voksne

Runar Vathne
Avdelingsleder Grunnskole voksne
51 50 84 27
runar.vathne@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Haugsland
Rådgiver
51 50 66 61
tove.haugsland@stavanger.kommune.no (Send)
Marta Wanda Jedra
Rådgiver
51 50 66 82
marta.wanda.jedra@stavanger.kommune.no (Send)
Sindre Håheller Jensen
Miljøterapeut
51 50 84 03
sindre.haaheller.jensen@stavanger.kommune.no (Send)
Grete Hebnes
Kontaktlærer 810A
grete.hebnes@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Sivertsen
Kontaktlærer 810B
hege.sivertsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ela Dostanic
Kontaktlærer 800A
ela.dostanic@stavanger.kommune.no (Send)
Asmaa Ali Mahmoud Shata
Kontaktlærer 800B
asmaa.ali.mahmoud.shata@stavanger.kommune.no (Send)
Iselin Silja Kaspersen
Kontaktlærer 800C
iselin.silja.kaspersen@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Oaland
Kontaktlærer 800D
stian.oaland@stavanger.kommune.no (Send)
Arvid Sandal
Kontaktlærer 801
51 50 66 41
arvid.sandal@stavanger.kommune.no (Send)
Harald Tveterås
Kontaktlærer 802
51 50 66 14
harald.tveteras@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Grethe Stadsnes
Kontaktlærer 803
anne.grethe.larsen.stadnes@stavanger.kommune.no (Send)
Leif Olav Larsen
Kontaktlærer 804
leif.olav.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Fereshtheh Parsian
Kontaktlærer 805
Fereshtheh.Parsian@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Boganes
Kontaktlærer 806
elin.boganes@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Gustafsson
Kontaktlærer 807
jorunn.gustafsson@stavanger.kommune.no (Send)
Astrid Viksøy Hamer
Kontaktlærer 808
astrid.viksoy.hamer@stavanger.kommune.no (Send)
Ingeborg Gjerseth
Kontaktlærer 809
ingeborg.gjerseth@stavanger.kommune.no (Send)
Reda Mohamed Bennouna
Matematikk og naturfagslærer
mohamed.reda.bennouna@stavanger.kommune.no (Send)
Mussie Redab Danjew
Faglærer
mussie.redab.danjew@stavanger.kommune.no (Send)
Hoda Ebrahimi
Lærer
hoda.ebrahimi@stavanger.kommune.no (Send)
Hassan Mohamed Farah
Faglærer
Hassan.Mohamed.Farah@stavanger.kommune.no (Send)
Agnar Hatlevik
Faglærer
ahatlevik@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Røst
Faglærer
stian.rost@stavanger.kommune.no (Send)
Eivind Vestbø
Lærer
eivind.vestbo@stavanger.kommune.no (Send)
Andreas Vollan
Faglærer
andreas.vollan@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine Handegard Økland
Faglærer
kristine.handegard.okland@stavanger.kommune.no (Send)
Carmen Ileana Øvestad
Faglærer
carmen.ileana.ovestad@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Solemdal (Permisjon)
Faglærer
marit.solemdal@stavanger.kommune.no (Send)