Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 66 00 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2017><<
november 2017
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole voksne film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Grunnskole voksne

Runar Vathne
Avdelingsleder Grunnskole voksne
51 50 84 27
runar.vathne@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Haugsland
Rådgiver
51 50 66 61
tove.haugsland@stavanger.kommune.no (Send)
Marta Wanda Jedra
Rådgiver
51 50 66 82
marta.wanda.jedra@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Marie Kindervåg
Rådgiver
51507181
Inger.Marie.Kindervag@stavanger.kommune.no (Send)
Sindre Håheller Jensen
Miljøterapeut
51 50 84 03
sindre.haaheller.jensen@stavanger.kommune.no (Send)
Arvid Sandal
Kontaktlærer 800A
51 50 66 41
arvid.sandal@stavanger.kommune.no (Send)
Grete Hebnes
Kontaktlærer 800B
grete.hebnes@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Greibesland
Kontaktlærer 801A
kgreibesland@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Grethe Stadsnes
Kontaktlærer 801B
51507955
anne.grethe.larsen.stadnes@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Boganes
Kontaktlærer 801C
elin.boganes@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine Handegard Økland
Kontaktlærer 801D
kristine.handegard.okland@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Solemdal
Kontaktlærer 801E
Permisjon til 4. oktober 2017
marit.solemdal@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Sivertsen
Kontaktlærer 803A
hege.sivertsen@stavanger.kommune.no (Send)
Astrid Viksøy Hamer
Kontaktlærer 803B
astrid.viksoy.hamer@stavanger.kommune.no (Send)
Carmen Ileana Øvestad
Kontaktlærer 803C
carmen.ileana.ovestad@stavanger.kommune.no (Send)
Mussie Redab Danjew
Kontaktlærer 803D
51506704
mussie.redab.danjew@stavanger.kommune.no (Send)
Fereshtheh Parsian
Kontaktlærer 803E
Fereshtheh.Parsian@stavanger.kommune.no (Send)
Ingeborg Gjerseth
Kontaktlærer 804A
51506686
ingeborg.gjerseth@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Gustafsson
Kontaktlærer 804B
51506786
jorunn.gustafsson@stavanger.kommune.no (Send)
Reda Mohamed Bennouna
Faglærer
mohamed.reda.bennouna@stavanger.kommune.no (Send)
Ole Blomgren
Faglærer
ole.blomgren@stavanger.kommune.no (Send)
Hassan Mohamed Farah
Faglærer
Hassan.Mohamed.Farah@stavanger.kommune.no (Send)
Agnar Hatlevik
Faglærer
ahatlevik@stavanger.kommune.no (Send)
Leif Olav Larsen
Faglærer
leif.olav.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Nising
Faglærer
knising@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Oaland
Faglærer
51506676
stian.oaland@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Røst
Faglærer
stian.rost@stavanger.kommune.no (Send)
Harald Tveterås
Faglærer
51 50 66 14
harald.tveteras@stavanger.kommune.no (Send)
Eivind Vestbø
Faglærer
eivind.vestbo@stavanger.kommune.no (Send)
Andreas Vollan
Faglærer og IKT-veileder
andreas.vollan@stavanger.kommune.no (Send)