Meny
Velg seksjon Framside
Viervegen 10 4352 KLEPPE
Telefon: 51789300 Send e-post til oss
Redaktør: Sylvia Gjersdal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2018><<
januar 2018
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
Våre tilsette

Sylvia Gjersdal
Rektor
51789307
sylvia.gjersdal@klepp.kommune.no (Send)
Morten Laland
Ass.rektor
51789304
morten.laland@klepp.kommune.no (Send)
Toril Øgreid
Avd. Leiar
51789306
toril.ogreid@klepp.kommune.no (Send)
Per Magne Gudvangen
Avd.leiar
51789303
per.magne.gudvangen@klepp.kommune.no (Send)
Katrine Idland
SFO-leiar
51789308
katrine.idland@klepp.kommune.no (Send)
Laila Olsen
Sekretær
51789300
laila.olsen@klepp.kommune.no (Send)
Kine Lindal
Sekretær
Permisjon
51789300
kine.lindal@klepp.kommune.no (Send)
Øyvind Lunde
Vaktmeister
oyvind.lunde@klepp.kommune.no (Send)
Elin G. Eskedal
Miljøterapeut
elin.gjerstad.eskedal@klepp.kommune.no (Send)
Anita F. Bore
Lærar
1 trinn
anita.folkvord.bore@klepp.kommune.no (Send)
Keth Helen Byberg
Lærar
1. trinn
keth.helen.byberg@klepp.kommune.no (Send)
Ingeborg Lura
Lærar
1 trinn, 6.trinn
ingeborg.lura@klepp.kommune.no (Send)
Margrete T. Fuglestad
Lærar
1. trinn
margrete.thormodsate.fuglestad@klepp.kommune.no (Send)
Elin Øvestad Gaard
Lærar
1.trinn
elin.ovestad.gaard@klepp.kommune.no (Send)
Katrine Tytland Høiland
Lærar
1.trinn, 3.trinn
katrine.tytland.hoiland@klepp.kommune.no (Send)
Ruth Kristin Hatleskog
Lærar
1.trinn
ruth.kristin.hatleskog@klepp.kommune.no (Send)
Malin Chanett Byberg
Lærling
1.trinn, SFO
malin.chanett.byberg@klepp.kommune.no (Send)
Kjersti Løvoll
Lærar
2. trinn
kjersti.lovoll@klepp.kommune.no (Send)
Elin O. Braut
Lærar
2. trinn
elin.oftedal.braut@klepp.kommune.no (Send)
Kristin Tjelta
Lærar
2.trinn
kristin.tjelta@klepp.kommune.no (Send)
Åse H. Hetland
Lærar
2. trinn
ase.hetland@klepp.kommune.no (Send)
Eileen Nesse Pedersen
Lærar
2.trinn
eileen.nesse.pedersen@klepp.kommune.no (Send)
Hanne Kaspersen
Lærar
3. trinn
Hanne.Kaspersen@klepp.kommune.no (Send)
Bente Myklebust Krogedal
Lærar
3. trinn
bente.myklebust.krogedal@klepp.kommune.no (Send)
Helle Sæve
Lærar
3. trinn
helle.save@klepp.kommune.no (Send)
Kjetil Bærheim
Lærar
3. trinn
kjetil.barheim@klepp.kommune.no (Send)
Toril Vestbø
Lærar
3.trinn
toril.vestbo@klepp.kommune.no (Send)
Gunn Byberg
Lærar
3. trinn, 4.trinn, 6.trinn
gunn.byberg@klepp.kommune.no (Send)
Torhild E. Hauge
Lærar
4. trinn
torhild.egeland.hauge@klepp.kommune.no (Send)
Ann-Elin S. Eikum
Lærar
4. trinn
ann-elin.schanke.eikum@klepp.kommune.no (Send)
Kari Marie Sørbø
Lærar
4. trinn
kari.marie.sorbo@klepp.kommune.no (Send)
Geir Ånadal
Miljøterapeut
4. trinn + SFO
geir.anadal@klepp.kommune.no (Send)
Gry Veronica Line
Lærar
4 trinn
gry.veronica.line@klepp.kommune.no (Send)
Mari Askerøy
Lærar
4.trinn
mari.askeroy@klepp.kommune.no (Send)
Torun Brekke Sørskog
Lærar
5. trinn
torun.brekke.sorskog@kleppe.skule.no (Send)
Mette Hagen Junge
Lærar
5. trinn
mette.hagen.junge@klepp.kommune.no (Send)
Anne Gunn O. Slethei
Lærar
5. trinn
anne.gunn.oddsen.slethei@klepp.kommune.no (Send)
Kristin Sikveland
Lærar
5. trinn
kristin.sikveland@klepp.kommune.no (Send)
Lauritz Bauge
Lærar
6. trinn
lauritz.bauge@klepp.kommune.no (Send)
Gjert Arild Skadberg
Lærar
6. trinn
gjert.arild.skadberg@klepp.kommune.no (Send)
Torstein Torsvik
Lærar
6. trinn
torstein.torsvik@klepp.kommune.no (Send)
Ingvild R. Kalheim
Lærar
6. trinn
ingvild.riskjell.kalheim@klepp.kommune.no (Send)
Ovar Theis-Haugland
Lærar
6. trinn
ovar.sverre.b.t.theis-haugland@klepp.kommune.no (Send)
Stine E. Solberg
Lærar
5 trinn, 6 trinn, 7 trinn
stine.janet.eide.solberg@klepp.kommune.no (Send)
Ola Haugland
Lærar
7. trinn
ola.haugland@klepp.kommune.no (Send)
Linn D. E. Brænd
Lærar
7. trinn
linn.dagmar.brand@klepp.kommune.no (Send)
Andreas Øverland
Lærar
7. trinn
andreas.overland@klepp.kommune.no (Send)
Leif Oscar Reiestad
Lærar
7.trinn
leif.oscar.reiestad@klepp.kommune.no (Send)
Gro Jeanett Birkeland
Lærar
Språkstasjonen
gro.jeanett.birkeland@klepp.kommune.no (Send)
Aghdas Paya
Lærar
Språkstasjonen
aghdas.paya@klepp.kommune.no (Send)
Margaret Skrettingland Roba
Lærar
Språkstasjonen
margareth.skrettingland.roba@klepp.kommune.no (Send)
Safiatu Dabo
Lærar
Språkstasjonen
safiatu.dabo@klepp.kommune.no (Send)
Agush Agushaj
Miljøarbeidar
2. trinn, SFO
agush.agushaj@klepp.kommune.no (Send)
Anne Cathrine Veivåg
Miljøarbeidar
2. trinn, 4. trinn + SFO
anne.cathrine.veivag@klepp.kommune.no (Send)
Lene Voll
Miljøarbeidar
3. trinn, SFO
lene.voll@klepp.kommune.no (Send)
Karin Bore
Miljøarbeidar
3 trinn, SFO
karin.bore@klepp.kommune.no (Send)
Anita Moi Hansen
Miljøarbeidar
1. trinn + SFO
anita.moi.hansen@klepp.kommune.no (Send)
Mette Erga Brunes
Miljøarbeidar
6. trinn, Leksehjelp
mette.erga.brunes@klepp.kommune.no (Send)
Cristina Ioana Ion Skjæveland
Miljøarbeidar
SFO
cristina.ioana.ionita.skjaveland@klepp.kommune.no (Send)
Renata Korpowska Meinich Bache
Miljøarbeidar
SFO
renata.bache@klepp.kommune.no (Send)
Bisrat Tewolde
Miljøarbeidar
5.trinn, 6.trinn, SFO
yemissirach.tewolde@klepp.kommune.no (Send)
Eleni Tsirillo
Miljøarbeidar
SFO
eleni.tsirillo@klepp.kommune.no (Send)
Monika Wojtasik
Miljøarbeidar
SFO matansvarlig
monika.wojtasik@klepp.kommune.no (Send)
Marie Tengesdal
Miljøarbeidar
5.trinn, leksehjelp
marie.tengesdal@klepp.kommune.no (Send)
Elisabeth Fuglestad Priesner
Miljøarbeidar
1.trinn
elisabeth.fuglestad.priesner@klepp.kommune.no (Send)
Sissel Thorsen
Miljøarbeidar
2.trinn
sissel.thorsen@klepp.kommune.no (Send)
Kirsti Åkre Netland
Helsesøster
51789341
Kirsti.Akre.Netland@klepp.kommune.no (Send)
Torunn Hetland Vesteraas
Lærar
Permisjon
torunn.hetland.vesteraas@klepp.kommune.no (Send)
Amy Christin Larsen
Miljøarbeidar
Permisjon
amy.christin.larsen@klepp.kommune.no (Send)