Meny
Velg seksjon Framside
Kleppelundvegen 17 4352 Kleppe
Telefon: Rektor 51 42 98 97 Send e-post til oss
Redaktør: Jan Bekkum
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2018><<
januar 2018
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Våre ansatte

Jan Bekkum
Rektor
992 92 105
jan.bekkum@klepp.kommune.no (Send)
Lillian Hjørnevik
Kontor og lærar i piano
412 94 312
lillian.hjornevik@klepp.kommune.no (Send)
Frode Brundtland
Lærar i gitar og messinginstrument
975 20 289
frode.brundtland@broadpark.no (Send)
Sofya Dudaeva
Dirigent og lærar i treblås
Dirigent i Klepp og Orre skulekorps
954 80 765
dsa612@yahoo.com (Send)
Bjørg Line Furland
Dirigent og instruktør Tu skulekorps
934 93 645
line.furland@online.no (Send)
Olaug Mette Hafsahl
Lærar i piano
480 33 713
mette.hafsahl@lyse.net (Send)
Redzep Jajevski
Lærar i piano, gitar, saxofon, keyboard
907 08 530
jajevski@yahoo.no (Send)
Frank Robert Andreassen
Lærar i Drama
994 76 687
Marthe Ellisif Larsen
Lærar i messinginstrument
404 56 550
marthe_larsen@hotmail.com (Send)
Sally Ann Lywood
Lærar i kunstfag
975 19 963
sally.lywood@gmail.com (Send)
Tone Omdal
instruktør i klarinett og saxofon korps
900 51 159
neryanel@hotmail.com (Send)
Nadja Prudnikova
Lærar i fiolin
Instruktør i JUSI
988 90 928
nadezhdaprud@gmail.com (Send)
Mikal Risa
Lærar i Slagverk
915 24 581
mikalrisa@gmail.com (Send)
Elizabeth Ann Sasso
Lærar i Klassisk ballett og Dans
467 81 088
esasso@alumni.iu.edu (Send)
Saulius Trepekunas
Dirigent Bore skulekorps
466 80 186
saulius@trep.no (Send)
Alexander Slabinski
Lærar i saxofon og tverrfløyte
414 10 664
aslab@broadpark.no (Send)
Anne Margrethe Eikaas Svanes
Lærar i Sang og stemmebruk
924 20 934
am-eikaas@lyse.net (Send)
Uri Yedid
Lærar i gitar, el-gitar og bass
938 14 929
uyedid@kleppnett.no (Send)