Meny
Velg avdelinger Framside
Stasjonsvegen 26B 4352 Kleppe
Telefon: 51 42 97 00 Send e-post til oss
Redaktør: Kjetil Myklebust
Pålogging Visma FLYT skule
Pålogging Visma FLYT
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2018><<
januar 2018
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Elevundersøkinga
Elevundersøkinga
Foreldreundersøkinga
Foreldreundersøkinga
Administrasjon

Kjetil Myklebust
Konstituert rektor
51429701
Kjetil.Myklebust@klepp.kommune.no (Send)
Erik Gjesdal
Konstituert assisterande rektor
Trinnleiar 10.trinn
51429704
Erik.Gjesdal@klepp.kommune.no (Send)
Rune Tjørve Sjøgren
Avdelingsleiar
Trinnleiar 9.trinn
51429703
Rune.Tjorve.Sjogren@klepp.kommune.no (Send)
Mette Marit N Stangeland
Trinnleiar 8.trinn
51429711
Mette.Marit.N.Stangeland@klepp.kommune.no (Send)
Marit Sørensen
Marit.Sorensen@klepp.kommune.no (Send)
Marit Osland
Rådgjevar
51429705
Marit.Osland@klepp.kommune.no (Send)
Marie Vestbø Thu
Sekretær
51429700
Marie.Vestbo.Thu@klepp.kommune.no (Send)
Øystein Olseth
Vaktmeister
971 126 50
Oystein.Olseth@klepp.kommune.no (Send)
Arne Tveranger
IT-ansvarleg
92814568
Arne.Tveranger@klepp.kommune.no (Send)