Meny
Velg avdelinger Framside
Stasjonsvegen 26B 4352 Kleppe
Telefon: 51 42 97 00 Send e-post til oss
Redaktør: Kjetil Myklebust
Pålogging Visma FLYT skule
Pålogging Visma FLYT
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2018><<
januar 2018
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Elevundersøkinga
Elevundersøkinga
Foreldreundersøkinga
Foreldreundersøkinga
Lærarar

Mona Berakvam
Lærar
Mona.Berakvam@klepp.kommune.no (Send)
Kari Merete Bjordal
Lærar
Kari.Merete.Bjordal@klepp.kommune.no (Send)
Andrea Bjørkavoll-Bergseth
Lærar
Permisjon 2017/2018
Andrea.Bjorkavoll-Bergseth@klepp.kommune.no (Send)
Dag Bjørkedal
Lærar
Dag.Bjorkedal@klepp.kommune.no (Send)
Andor Borgenvik
Lærar
Andor.Borgenvik@klepp.kommune.no (Send)
Signe Vartdal Carlsen
Lærar
Signe.Vartdal.Carlsen@klepp.kommune.no (Send)
Carmen Elise Espenæs
Lærar
Carmen.Elise.Espenas@klepp.kommune.no (Send)
Børge Finnbakk
Lærar
Borge.Finnbakk@klepp.kommune.no (Send)
Anne Jorunn Friestad
Lærar
Anne.Jorunn.Friestad@klepp.kommune.no (Send)
Rigmor Grude-Handeland
Lærar
Rigmor.Grude-Handeland@klepp.kommune.no (Send)
Ståle Grude-Handeland
Lærar
Stale.Grude-Handeland@klepp.kommune.no (Send)
Marit Dorthea Risa Haga
Lærar
Marit.Dorthea.Risa.Haga@klepp.kommune.no (Send)
Trine Anett Haga
Lærar
Trine.Anett.Haga@klepp.kommune.no (Send)
Heidi Helland
Lærar
Heidi.Helland@klepp.kommune.no (Send)
Kristine Hetland
Lærar
Kristine.Hetland@klepp.kommune.no (Send)
Elin Grastveit Houghton
Lærar
Permisjon 2017/2018
Elin.Grastveit.Houghton@klepp.kommune.no (Send)
Bente Siri Ims
Lærar
Bente.Siri.Ims@klepp.kommune.no (Send)
Ingvar Kindervaag
Lærar
Ingvar.Kindervaag@klepp.kommune.no (Send)
Vegar Landro
Lærar
Vegar.Landro@klepp.kommune.no (Send)
Anders Larsen
Lærar
Anders.Larsen@klepp.kommune.no (Send)
Roar Lende
Lærar
Roar.Lende@klepp.kommune.no (Send)
Håkon Rettedal Losvik
Lærar
Hakon.Rettedal.Losvik@klepp.kommune.no (Send)
Siri Agnete Midttun
Lærar
Siri.Agnete.Midttun@klepp.kommune.no (Send)
Olene Refve Mong
Lærar
Olene.Refve.Mong@klepp.kommune.no (Send)
Gunhild Fitjar Oltedal
Lærar
Gunhild.Fitjar.Oltedal@klepp.kommune.no (Send)
Inger Marie Orre
Lærar
Inger.Marie.Orre@klepp.kommune.no (Send)
Hege Osmundsen
Lærar
Hege.Osmundsen@klepp.kommune.no (Send)
Maria De Lourdes Perez Mateos
Lærar
Maria.De.Lourdes.Perez.Mateos@klepp.kommune.no (Send)
Sandra Riise
Lærar
Sandra.Riise.Brevik@klepp.kommune.no (Send)
James Roger Schjelderup
Lærar
James.Roger.Schjelderup@klepp.kommune.no (Send)
Vivian Elin Severson
Lærar
Vivian.Elin.Severson@klepp.kommune.no (Send)
Stian Slethei
Lærar
Stian.Slethei@klepp.kommune.no (Send)
Renate Sortland
Lærar
Renate.Sortland@klepp.kommune.no (Send)
Mette Marit N Stangeland
Lærar
Mette.Marit.N.Stangeland@klepp.kommune.no (Send)
Hilde Svela
Lærar
Hilde.Svela@klepp.kommune.no (Send)
Knut Ivar Sørheim
Lærar
Knut.Ivar.Sorheim@klepp.kommune.no (Send)
Turid Time
Lærar
Turid.Time@klepp.kommune.no (Send)
Norunn Tveit
Lærar
Norunn.Tveit@klepp.kommune.no (Send)
Monika Tønnesen
Lærar
Monika.Tonnesen@klepp.kommune.no (Send)
John Inge Vemmestad
Lærar
John.Inge.Vemmestad@klepp.kommune.no (Send)
Antoinette Lee Ueland
Lærar
Antoinette.Ueland@klepp.kommune.no (Send)