Meny
Velg seksjon Forside
Gå til Its Learning
PPT
PPT
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2017><<
desember 2017
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Alle ansatte

Sigbjørn Dagsland
Rektor
99259657
sigbjorn.dagsland@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Karin Nag
Avdelingsleder
Veilederteamene + Familieveiledningsteamet
99313314
anne.karin.nag@stavanger.kommune.no (Send)
Sven Fandrem
Fagleder administrasjon
51914087
sven.fandrem@stavanger.kommune.no (Send)
Bojana Herceg
Skolekonsulent
51508838
bojana.herceg@stavanger.kommune.no (Send)
Roger Bertelsen
Miljøterapeut
Team 1
51914150
roger.bertelsen@stavanger.kommune.no (Send)
Lise Birkedal
Lærer
Skoleteamet, Fag: Samfunnsfag, Mat og helse, Kunst og håndverk, valgfag
51914150
lise.birkedal@stavangerskolen.no (Send)
Torhild Bråthen
Veileder
Team 2
91569059
torhild.brathen@stavanger.kommune.no (Send)
Mona Dirdal
Miljøterapeut
Skoleteamet
51914150
mona.dirdal@stavangerskolen.no (Send)
Eivind Emmerhoff
Veileder
Team 1
51914150
eivind.emmerhoff@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Hamre Engh
Miljøarbeider/veileder
Team 1
41453704
mette.hamre.engh@stavanger.kommune.no (Send)
Øyvind Hope Eriksen
Veileder
Team 1
51914150
oyvind.hope.eriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Per Fosse
Miljøterapeut
Skoleteamet/Engøyholmen
per.fosse@stavangerskolen.no (Send)
Inger Fuglestein
Familieveileder
Familieveiledningsteamet
inger.fuglestein@stavanger.kommune.no (Send)
Knut Helgevold
Team 2
knut.helgevold@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Willumsen Hervik
Familieveileder
Familieveiledningsteamet
92621279
mette.hervik@stavanger.kommune.no (Send)
Knud Henrik Ree Jensen
Lærer/Veileder
Skoleteamet/systemteam
95243801
knud.jensen@stavanger.kommune.no (Send)
Bjørn Johannesen
Miljøarbeider
Lundsvågen
90600893
bjorn.johannesen@stavangerskolen.no (Send)
Frode Jøsang
Lærer/Veileder
Skoleteamet/Systemteam. Fag: Valgfag
92292701
frode.josang@stavanger.kommune.no (Send)
Lars Ingvald Klovning
Lærer
Lundsvågen
90985975
lars-ingvald.klovning@stavangerskolen.no (Send)
Steinar Knutsen
Eventansvarlig
Lundsvågen
95026647
steinar.knutsen@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Kveseth
Veileder
Team 1 + Systemteam
40622776
inger-kristin.kveseth@stavanger.kommune.no (Send)
Eivind Oskar Langeland
Miljøterapeut
Engøyholmen
eivind.oskar.langeland@stavangerskolen.no (Send)
Kirsti Lund
Permisjon
90413448
kirsti.lund@stavanger.kommune.no (Send)
Vibeke Løland
Veileder
Team 1
41258259
vibeke.loland@stavanger.kommune.no (Send)
Torfinn Nesvåg
Miljøterapeut
Team 1 + Systemteam
91131972
torfinn.nesvag@stavanger.kommune.no (Send)
Asle Nordal
Miljøterapeut
Team 1 + Systemteam
97560377
asle.nordal@stavanger.kommune.no (Send)
Kim Odland
Miljøterapeut
Team 2
95917779
kim.odland@stavanger.kommune.no (Send)
Vidar Ritland
Lærer
Skoleteamet, Fag: Engelsk, Musikk, Kroppsøving, Kunst og håndverk
51914150
vidar.ritland@stavangerskolen.no (Send)
Kristin Rudjord
Veileder
Team 2
51914150
kristin.rudjord@stavanger.kommune.no (Send)
Bjørn Rugland
Lærer
Lundsvågen
99737857
bjorn.rugland@stavangerskolen.no (Send)
Reidun Seiffert
Veileder
Team 2
93445936
reidun.stodle.seiffert@stavanger.kommune.no (Send)
Martin Wendt Slettebø
Lærer
Skoleteamet, Fag: matematikk, naturfag, kroppsøving, kunst og håndverk
51914150
martin.wendt.slettebo@stavangerskolen.no (Send)
Stein Helge Sola
Miljøterapeut
Team 1
45044541
stein.helge.sola@stavanger.kommune.no (Send)
Ingvild Stafsnes
Veileder
Team 2
95781320
ingvild.stafsnes@stavanger.kommune.no (Send)
Solveig Orvik Stene
Miljøterapeut
Skoleteamet
51914150
solveig.orvik.stene@stavangerskolen.no (Send)
Jan Erik Stenseth
Miljøterapeut
Engøyholmen
jan.erik.stenseth@stavangerskolen.no (Send)
Inger Johanne Strømland
Lærer
Skoleteamet, Fag: Samfunnsfag, Naturfag, Kroppsøving
51914150
inger.johanne.lund.stromland@stavangerskolen.no (Send)
Petter Sværen
Miljøarbeider
Lundsvågen
90019063
petter.svaeren@stavangerskolen.no (Send)
Sissel Tjelmeland
Familieveileder
Familieveiledningsteamet
sissel.tjelmeland@stavanger.kommune.no (Send)
Jan Paul Torstenbø
Lærer
Skoleteamet, Fag: RLE, Kroppsving, Kunst og håndverk.
51914150
jan.paul.torstenbo@stavangerskolen.no (Send)
Møyfrid Oftedal Vea
Veileder
Team 2
40640550
moyfrid.oftedal.vea@stavanger.kommune.no (Send)
Ingjerd Godal Vold
Veileder
Team 1
47827721
ingjerd.godal.vold@stavanger.kommune.no (Send)
Maiken Tjensvoll Vorland
Familieveileder
Familieveiledningsteamet
maiken.tjensvoll.vorland@stavanger.kommune.no (Send)
Anja Urke Wik
Lærer og rådgiver
Skoleteamet, Fag: Norsk, Utdanningsvalg, Kroppsøving
51914150
anja.judith.urke.wik@stavangerskolen.no (Send)
Lars Aabrekk
Miljøterapeut
Team 2
98482857
lars.aabrekk@stavanger.kommune.no (Send)