Meny
Velg seksjon Framside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Våre tilsette

Dette er våre flotte tilsette

Jorun Beate Fylkesnes
Rektor
51 78 90 70 mobil: 938 95 074
jorun.beate.fylkesnes@klepp.kommune.no (Send)
Agnethe Finne Haaland
Ass.rektor
51 78 90 70
agnethe.finne.haaland@klepp.kommune.no (Send)
Anders Stokkeland Olsen
Lærar, rådgjevar og IKT-ansvarleg
51789070 / 92284532
anders.s.olsen@klepp.kommune.no (Send)
Siren Merethe Meling
Miljøterapeut
51 78 90 70
Marita Ree
Fagarbeidar SFO og skule
51 78 90 70
marita.ree@klepp.kommune.no (Send)
Reidun Amalie Svensen
Lærar
Kontaktlærar 2.trinn
51 87 90 70
reidun.amalie.svensen@klepp.kommune.no (Send)
Brynhild Wiig
Lærar
Kontaktlærar 4.trinn
51 78 90 70
brynhild.wiig@klepp.kommune.no (Send)
Mariann Østerhus
SFO-leiar
51 78 90 70
mariann.osterhus@klepp.kommune.no (Send)
Lise-Marie Sæther Kallestad
Lærar
Kontaktlærar 3.trinn
51 78 90 70
lise-marie.sather.kallestad@klepp.kommune.no (Send)
Jonathan Emil Marianayagam
Lærar og arbeidstillitsvald
Kontaktlærar 6.trinn
51 78 90 70
jonathan.emil.marianayagam@klepp.kommune.no (Send)
Rasmus Orstad
Lærar
Kontaktlærar 7.trinn
51 78 90 70
rasmus.orstad@klepp.kommune.no (Send)
Anders Müller Beckwith
Lærar
Kontaktlærar 9.trinn
51 78 90 70
anders.muller.beckwith@klepp.kommune.no (Send)
Krister Staurset
Lærar
Kontaktlærar 8.trinn
51 78 90 70
krister.staurset@klepp.kommune.no (Send)
Kamilla Østerhus Hansen
Assistent SFO
51 78 90 70
Hildegunn Rosseland
Fagarbeidar
51 78 90 70
hildegunn.rosseland@klepp.kommune.no (Send)
Ida Sigbjørnsen
Lærar
Kontaktlærar 3.trinn
51 78 90 70
ida.sigbjornsen@klepp.kommune.no (Send)
Kurt Geir Nilsen
Vaktmester
51 78 90 70
kurt.geir.nilsen@klepp.kommune.no (Send)
Torill Haarr Ellingsen
Kontormedarbeidar
51 78 90 70
torill.haarr.ellingsen@klepp.kommune.no (Send)
Camilla Lyngstad
Lærar
Kontaktlærar 2.trinn
51 78 90 70
camilla.lyngstad@klepp.kommune.no (Send)
Maj-Elin Heigre
Lærar
Kontaktlærar 1.trinn
51 78 90 70
maj-elin.heigre@klepp.kommune.no (Send)
Solgunn Simonsen Frøyland
Lærar
Kontaktlærar 1.trinn, verneombod
51 78 90 70
solgunn.s.froyland@klepp.kommune.no (Send)
Hildur Stock
Lærar
51 78 90 70
hildur.stock@klepp.kommune.no (Send)
Christine Sørensen
Lærar
51 78 90 70
christine.sorensen@klepp.kommune.no (Send)
Frøydis Danielsen Thompson
Lærar
51 78 90 70
froydis.danielsen.thompson@klepp.kommune.no (Send)
Geir Heen
Lærar
Kontaktlærar 5.trinn
51 78 90 70
geir.heen@klepp.kommune.no (Send)
Oddny Skogland
Lærar
51 78 90 70
Lise Samuelsen
Miljøterapeut
51 78 90 70
Børge Finnbakk
Lærar
Permisjon
51 78 90 70
borge.finnbakk@klepp.kommune.no (Send)
Eileen Nesse Pedersen
Lærar
Permisjon
51 78 90 70
eileen.nesse.pedersen@klepp.kommune.no (Send)
Stine-Marie Teie
Miljøterapeut
Lilian Skarding
Lærar