Meny
Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Haugen 27 4323 Sandnes
Telefon: 51338200 Send oss e-post
Redaktør: Hans Skjæveland
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte

Her er oversikt over de ansatte. Den vil bli revidert hver sommer. Vi tar derfor forbehold om endringer.

Hans Skjæveland
Rektor
51338201 / 98612343
hans.skjaveland@sandnes.kommune.no (Send)
Bernt Erikstad
Undervisningsinspektør
Systemansvarlig
51338202 / 99227748
bernt.erikstad@sandnes.kommune.no (Send)
Arild Tengesdal
Undervisningsinspektør
Bibliotekansvarlig
51338203 / 95281505
arild.tengesdal@sandnes.kommune.no (Send)
Heidi Wear Thesen
Adm.kons.
51338205 / 48213861
heidi.wear.thesen@sandnes.kommune.no (Send)
Siri H. Dahl Nymo
Sfo-leder
51338204 / 93236078
siri.hermine.dahl.nymo@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Gjesdal Stavland
Helsesøster
51337884
anne.g.stavland@sandnes.kommune.no (Send)
Torunn H. Hillestad
Kontaktlærer
51338234
torunn.haugland.hillestad@sandnes.kommune.no (Send)
Berit E. Braut
Faglærer
51338209
berit.eltvik.braut@sandnes.kommune.no (Send)
Maren S. Ellingsen
Kontaktlærer
51338226
maren.sande.ellingsen@sandnes.kommune.no (Send)
Hanne T. Auestad
Kontaktlærer
51338215
hanne.tjelta.auestad@sandnes.kommune.no (Send)
Unn V. Berge
Kontaktlærer
51338235
unn.v.berge@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth S. Borg
Leselærer
Faglærer
51338211
elisabeth.borg@sandnes.kommune.no (Send)
Linda H. Netland
Kontaktlærer
51338225
linda.hauge.netland@sandnes.kommune.no (Send)
Karen M. Ollestad
Kontaktlærer
51338218
karen.monge.ollestad@sandnes.kommune.no (Send)
Rønnaug A. Ims
Kontaktlærer
51338229
ronnaug.augestad.ims@sandnes.kommune.no (Send)
Gunn E. Hebnes
Kontaktlærer
51338214
gunn.egeland.hebnes@sandnes.kommune.no (Send)
Unni S. Sjøberg
Kontaktlærer
51338236
unni.sjoberg@sandnes.kommune.no (Send)
Erna Veivåg
Miljøterapeut
51338213
erna.veivag@sandnes.kommune.no (Send)
Helen Kjølleberg
Miljøterapeut
51338216
helen.kjolleberg@sandnes.kommune.no (Send)
Katrine Jess
Miljøterapeut
51338221
katrine.jess@sandnes.kommune.no (Send)
Vera S. Steindal
Sno-koordinator
Sno-lærer
51338237
vera.speilberg.steindal@sandnes.kommune.no (Send)
Bente Breivik
Spesped-lærer
51338208
bente.breivik@sandnes.kommune.no (Send)
Sivert H. Hebnes
Kontaktlærer
51338231
sivert.haga.hebnes@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig Løndalen
Kontaktlærer
51338232
anne.solveig.f.londalen@sandnes.kommune.no (Send)
Karoline H. Berge
Kontaktlærer
51338219
karoline.hasto.berge@sandnes.kommune.no (Send)
Sidsel M. Tybring
Spesped-koordinator
Spesped-lærer
51338230
sidsel.tybring@sandnes.kommune.no (Send)
Lene K. Brambani
Kontaktlærer
51338224
lene.kristin.sarsten.brambani@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Rossavik
Kontaktlærer
51338222
kristine.rossavik@sandnes.kommune.no (Send)
Camilla S. Heddeland
Kontaktlærer
51338210
camilla.somme.heddeland@sandnes.kommune.no (Send)
Ragnhild S. Karlsen
Kontaktlærer
51338228
ragnhild.s.karlsen@sandnes.kommune.no (Send)
Anna S. Tysdal
Kontaktlærer
51338207
anna.sirevag.tysdal@sandnes.kommune.no (Send)
Øystein Reiersen
Kontaktlærer
51338239
oystein.reiersen@sandnes.kommune.no (Send)
Lars Andre Jelsa
Kontaktlærer
51338223
lars.andre.jelsa@sandnes.kommune.no (Send)
Ellen H. Palmer
Miljøterapeut
Sosialkoordinator
51338212
ellen.holmen.palmer@sandnes.kommune.no (Send)
Karoline T. Kittelsen
Miljøterapeut
51338220
karoline.tho.kittelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Zuzana Paluga
Miljøterapeut
51338238
zuzana.paluga@sandnes.kommune.no (Send)
Sølvi Strøm
Fagarbeider
51338233
solvi.strom@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Siri H.D. Korslund
Sfo-baseleder
90568509
anne.siri.korslund@sandnes.kommune.no (Send)
Eleni Manolatou
Assistent
90568509
eleni.manolatou@sandnes.kommune.no (Send)
Mari Nygård Sømme
Sfo-baseleder
97952912
mari.nygard.somme@sandnes.kommune.no (Send)
Natalia N. Dos Santos
Fagarbeider
97952912
natalia.nunes.dos.santos@sandnes.kommune.no (Send)
Nicholas Raugstad
Assistent
97952912
nicholas.raugstad@sandnes.kommune.no (Send)
Andre Tveit
Assistent
90568509
andre.tveit@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Johannessen
Assistent
90568509
kristine.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Anna B. Vistnes
Kontaktlærer
51338227
anna.berentsen.vistnes@sandnes.kommune.no (Send)
Andrea F. Andersen
Faglærer
51338217
andrea.forgaard.andersen@sandnes.kommune.no (Send)
Alexandra Høle
Faglærer
51338240
alexandra.hole@sandnes.kommune.no (Send)
Tone Lise Hamre
Kontaktlærer
51338241
tone.lise.hamre@sandnes.kommune.no (Send)
Atle Larsen
Kontaktlærer
51338242
atle.larsen@sandnes.kommune.no (Send)
Emma Sivertsen
Lærling
97952912
emma.siversen@sandnes.kommune.no (Send)
Mari Bore Håra
Lærling
90568509
mari.bore.hara@sandnes.kommune.no (Send)
Natalia Wojtowicz
Lærling
90568509
natalia.wojtowicz@sandnes.kommune.no (Send)
Aurimas Lemezis
Assistent
97952912
aurimas.lemezis@sandnes.kommune.no (Send)
Pia Lindland
Assistent
90568509
pia.lindland@sandnes.kommune.no (Send)