Meny
Velg seksjon Framside
Årdal Skule Meleveg 125 4137 Årdal Telefon: 51757220 Send e-post til oss
Årdal Barnehage Melevegen123 4137 Årdal Telefon: 40439210 Send e-post til oss
Redaktør: Frank Bjørkhaug
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Gå til Its Learning
Sommerferie
21.06.2019 kl 14:00
00
dagar
:
00
timar
:
00
min
:
00
sec
God sommer
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Årdal Skule

 


Frank Bjørkhaug
Rektor
98034000
frank.bjorkhaug@hjelmeland.kommune.no (Send)
Anbjørg Røyneberg Hia
inspektør
40439201
anbjorg.royneberg.hia@hjelmeland.kommune.no (Send)
Asbjørn Tjentland
lærar
kontaktlærar 6.-7.trinn
47340604
asbjorn.tjentland@hjelmeland.kommune.no (Send)
Marian Langeland
lærar
kontaktlærar 4.-5.trinn
48211002
marian.langeland@hjelmeland.kommune.no (Send)
Silje Riskedal
lærar
kontaktlærar 1.trinn
41688193
silje.riskedal@hjelmeland.kommune.no (Send)
Siv Arnheid Nilsen
lærar
timelærar 5. og 6. trinn
91308227
siv.arnheid.nilsen@hjelmeland.kommune.no (Send)
Bente Merethe Fiskaa
lærar
kontaktlærar 2.-3.trinn
48246990
bente.fiskaa@hjelmeland.kommune.no (Send)
Paul Øvrehus
lærar
paul.ovrehus@hjelmeland.kommune.no (Send)
Tor Inge Landa
lærar
tor.inge.landa@hjelmeland.kommune.no (Send)
Anne Karin Sie
SFO-leiar, miljøarbeidar
40439209
anne.karin.sie@hjelmeland.kommune.no (Send)
Hanne Rossemyr
fagarbeidar
hanne.rossemyr@hjelmeland.kommune.no (Send)
Anne Mona Hauge
miljøarbeidar
i vikariat
anne.mona.hauge@hjelmeland.kommune.no (Send)
May Pammy Bjørheim
miljøarbeidar
may.pammy.bjorheim@hjelmeland.kommune.no (Send)