Meny
Velg seksjon Forside
Pråmstøveien 17 4580 Lyngdal
Telefon: 476 87 252 Send oss e-post
Redaktør: Svein Bernhard Aas
Pålogging
Pålogging
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte Årnes skole 2019/2020

Her får du en oversikt over de ansatte på Årnes skole skoleåret 2019/2020

Frode Solsvik
Enhetsleder / rektor
97156442
frode.solsvik@lyngdal.kommune.no (Send)
Torunn Tjomsland
Sosiallærer
torunn.tjomsland@lyngdal.kommune.no (Send)
Målfrid Storaker
Kontaktlærer 1. klasse
malfrid.storaker@lyngdal.kommune.no (Send)
Silje Bråtlund
Kontaktlærer 2. klasse
silje.bratlund@lyngdal.kommune.no (Send)
Elin Stillufsen Larsen
Kontaktlærer 3. klasse
elin.larsen@lyngdal.kommune.no (Send)
Svein Bernhard Aas
Kontaktlærer 4. klasse
svein.bernhard.aas@lyngdal.kommune.no (Send)
Gunn-Karin Vintland
Kontaktlærer 5. klasse
gunn-karin.vintland-nissen@lyngdal.kommune.no (Send)
Silje Stråtveit
Kontaktlærer 5. klasse
silje.stratveit@lyngdal.kommune.no (Send)
Ronny Fredbo
Kontaktlærer 6. klasse
ronny.fredbo@lyngdal.kommune.no (Send)
Ane Tesaker Belland
Kontaktlærer 7. klasse
ane.tesaker.belland@lyngdal.kommune.no (Send)
Miriam Kroslid Nesje
Faglærer
miriam.nesje@lyngdal.kommune.no (Send)
Andrea Sunde Eggebø
Faglærer
andrea.sunde.eggebo@lyngdal.kommune.no (Send)
Merethe Egedal-Nielsen
Faglærer
merethe.egedal.nielsen@lyngdal.kommune.no (Send)
Gunn Elise Helle
Faglærer
gunn.elise.helle@lyngdal.kommune.no (Send)
Ingrid Høyland
Faglærer
ingrid.hoyland@lyngdal.kommune.no (Send)
Aud Hægeland
SFO-leder
aud.hageland@lyngdal.kommune.no (Send)
Else Britt Hansen
Barne- og ungdomsarbeider
else.britt.hansen@lyngdal.kommune.no (Send)
Kirsten Ellen Nodeland
Barne- og ungdomsarbeider / merkantil
kirsten.ellen.nodeland@lyngdal.kommune.no (Send)
Terje Gletne
Assistent
terje.gletne@lyngdal.kommune.no (Send)
Johanne Litland Byremo
Lærling
johanne.litland.byremo@lyngdal.kommune.no (Send)