Meny
Velg seksjon Forside
Trinn 1
Trinn 2
Trinn 3
Trinn 4
Trinn 5
Trinn 6
Trinn 7
Besøksadresse Abraham Berges gate 18 4580 Lyngdal Telefon: 915 77 413 Send oss e-post
Postadresse Postboks 353 4577 Lyngdal
Redaktør: Cecilie Førsund
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2020><<
mai 2020
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Aida Alic
Kontaktlærer 1. kl.
40609681
aida.alic@lyngdal.kommune.no (Send)
Anita Grønås Jensen
Vernepleier
anita.gronas.jensen@lyngdal.kommune.no (Send)
Anne Marie Sørensen
Kontaktlærer 3. kl.
48145436
anne.marie.sorensen@lyngdal.kommune.no (Send)
Arne Danielsen
Sløydlærer
arne@arne-d.no (Send)
Astrid Førland
Kontaktlærer 7. kl.
47668268
astrid.forland@lyngdal.kommune.no (Send)
Berit Tesaker
Assistent SFO
berit.tesaker@lyngdal.kommune.no (Send)
Birthe Røyseland
Kontaktlærer 2. kl.
birthe.royseland@lyngdal.kommune.no (Send)
Bjørg Litland
Barne- og ungdomsarbeider 1. kl.
bjorg.litland@lyngdal.kommune.no (Send)
Cecilie Berntsen
Kontaktlærer 1. kl.
99505326
cecilie.berntsen@lyngdal.kommune.no (Send)
Cecilie Førsund
Rektor
41414044
cecilie.forsund@lyngdal.kommune.no (Send)
Cecilie Vidringstad Kristiansen
Lærer
cecilie.vidringstad.kristiansen@lyngdal.kommune.no (Send)
Daniela Käppler
Assistent 6. kl.
daniela.kappler@lyngdal.kommune.no (Send)
Doreen Frenssen
Spes.ped.lærer
doreen.frenssen@lyngdal.kommune.no (Send)
Elin Handeland
Biblioteksansvarlig
92661676
elin.handeland@lyngdal.kommune.no (Send)
Elin Sandal
Kontaktlærer 3. kl.
45447140
elin.sandal@lyngdal.kommune.no (Send)
Frank Byremo
Kontaktlærer 5. kl.
frank.byremo@lyngdal.kommune.no (Send)
Frida Lulu Bakke
Kontaktlærer 2. kl.
frida.lulu.bakke@lyngdal.kommune.no (Send)
Geir Setekleiv
Kontaktlærer 4. kl.
geir.setekleiv@lyngdal.kommune.no (Send)
Grethe Gundersen Vatland
Lærer
grethe.gundersen.vatland@lyngdal.kommune.no (Send)
Gunhild Nøkland
Kontaktlærer 1. kl.
47284613
gunhild.nokland@lyngdal.kommune.no (Send)
Hanne Skoland
Kontaktlærer 6. kl.
hanne.skoland@lyngdal.kommune.no (Send)
Helene Johannessen
Sosiallærer og vikaransvarlig
38334225
helene.johannessen@lyngdal.kommune.no (Send)
Helene Mangelrød
Lærer
95702032
helene.mangelrod@lyngdal.kommune.no (Send)
Hildegunn Aarvold Frostestad
Kontaktlærer 5. kl.
hildegunn.aarvold.frostestad@lyngdal.kommune.no (Send)
Ingrid Røynås
Assistent 7. kl.
ingrid.roynas@lyngdal.kommune.no (Send)
Ingunn Heiseldal
Lærer 4. kl.
ingunn.heiseldal@lyngdal.kommune.no (Send)
Jenett Naglestad
Lærer 7. kl.
jenett.naglestad@lyngdal.kommune.no (Send)
Jorunn Andersen
Kontaktlærer 4. kl.
40042800
jorunn.andersen@lyngdal.kommune.no (Send)
Julie Gundersen Abrahamsen
Lærer
julie.gundersen@lyngdal.kommune.no (Send)
Julie Håkegård Flaten
Assistent 4. kl.
Verneombud
julie.flaten@lyngdal.kommune.no (Send)
Kirsti Høyland-Lund
SFO-leder
95882728
kirsti.hoyland-lund@lyngdal.kommune.no (Send)
Linda Stuestøl-Johansen
Barne- og ungdomsarbeider
linda.stuestol-johansen@lyngdal.kommune.no (Send)
Linda Therese Hansen
Barne- og ungdomsarbeider 2. kl.
linda.therese.hansen@lyngdal.kommune.no (Send)
Lisa Sanden
Assistent 6. kl.
Trivselsleder
94815089
elisabeth.sanden@lyngdal.kommune.no (Send)
Liv Haraldsen Walla
Kontaktlærer 5. kl.
Plasstillitsvalgt utdanningsforbundet
liv.haraldsen.walla@lyngdal.kommune.no (Send)
Magda M Felten
Barne- og ungdomsarbeider 7. kl.
magdalena.m.felten@lyngdal.kommune.no (Send)
Maria Torkildsen Bjelland
Kontaktlærer 1. kl.
maria.torkildsen.bjelland@lyngdal.kommune.no (Send)
Marianne Aase Bjørnstøl
Kontaktlærer 4. kl. og IKT-ansvarlig
99245951
marianne.aase.bjornstol@lyngdal.kommune.no (Send)
Marianne Erlandsen
Kontaktlærer 6. kl.
98862939
marianne.erlandsen@lyngdal.kommune.no (Send)
Marie Skåland Skretting
Lærer
marie.skaland.skretting@lyngdal.kommune.no (Send)
Mona Gabrielsen
Assistent
mona.gabrielsen@lyngdal.kommune.no (Send)
Nataliya Limmesand
Barne- og ungdomsarbeider 5. kl.
Plasstillitsvalgt fagforbundet
nataliya.limmesand@lyngdal.kommune.no (Send)
Noomi Eikeland
Kontaktlærer 6. kl.
noomi.eikeland@lyngdal.kommune.no (Send)
Ragnhild Landøy Grimsby
Lærer 7. kl.
ragnhild.landoy.grimsby@lyngdal.kommune.no (Send)
Rene Hansen
Kontaktlærer 7. kl.
rene.hansen@lyngdal.kommune.no (Send)
Rita Bjørnstøl
Barne- og ungdomsarbeider 3. kl.
rita.bjornstol@lyngdal.kommune.no (Send)
Sandra Tveite Medic
Helsesøster
sandra.tveit-medic@lyngdal.kommune.no (Send)
Sidsel Fosse
Lærer
sidsel.fosse@lyngdal.kommune.no (Send)
Siv Aavik
Barne- og ungdomsarbeider 4. kl.
siv.aavik@lyngdal.kommune.no (Send)
Steinar Dahlum Kristiansen
Kontaktlærer 6. kl.
steinar.dahlum.kristiansen@lyngdal.kommune.no (Send)
Taita Mesjaeva
Barne- og ungdomsarbeider 2. kl.
taita.mesjaeva@lyngdal.kommune.no (Send)
Torunn Lunden Kroka
Merkantil
91577413
tlk@lyngdal.kommune.no (Send)
Venke Beathe Bjørnevåg
Barne- og ungdomsarbeider 3. kl.
venke.beathe.bjornevag@lyngdal.kommune.no (Send)
Vibeke Husebø
Kontaktlærer 3. kl.
vibeke.husebo@lyngdal.kommune.no (Send)
Åse Ludvigsen Stautland
Barne- og ungdomsarbeider 7. kl.
ase.ludvigsen.stautland@lyngdal.kommune.no (Send)
Åsne Andersen
Kontaktlærer 1. kl.
asne.andersen@lyngdal.kommune.no (Send)
Camilla Torjussen
Vernepleier 5. kl.
Rolf Gulbrandsen
Fagarbeider SFO
rolf.gulbrandsen@lyngdal.kommune.no (Send)
Inger Marie Reme Jakobsen
Lærer 6. kl.
inger.marie.reme.jakobsen@lyngdal.kommune.no (Send)
Hilde Kvavik
Merkantil
hilde.kvavik@lyngdal.kommune.no (Send)