Meny
Velg seksjon Forside
Birkelid Læringssenter Birkenesveien 62 4647 Brennåsen Telefon: 38183745 Send oss e-post
Spesialundervisninga Songdalsvegen 52 4645 Nodeland
Gå til Its Learning
Våre ansatte

Wenche Breland
Rektor
381 83 745 / 905 41 542
wenche.breland@songdalen.kommune.no (Send)
Berit Pauline Nevland
Inspektør / Lærer
381 83 746 / 995 88 646
berit.nevland@songdalen.kommune.no (Send)
Anna Nawrocka
Fagarbeider
anna.nawrocka@songdalen.kommune.no (Send)
Lise Brandsborg
Assistent
lise.brandsborg@songdalen.kommune.no (Send)
Elin Andreassen Håkegård
Lærer
elin.andreassen.hakegard@songdalen.kommune.no (Send)
Else Benestad Westly
Lærer
else.westly@songdalen.kommune.no (Send)
Waheed Ahmad
Assistent
waheed.ahmad@songdalen.kommune.no (Send)
Gudrun Kravlen Eidså
Lærer
gudrun.kravlen.eidsa@songdalen.kommune.no (Send)
Heidi Herseth
Lærer
heidi.herseth@songdalen.kommune.no (Send)
Ingelin Barmen
Lærer
ingelin.barmen@songdalen.kommune.no (Send)
Jon Harald Balsnes
Lærer og IKT-kontakt
jon.harald.balsnes@songdalen.kommune.no (Send)
Kari Robstad Grindland
Lærer
kari.robstad.grindland@songdalen.kommune.no (Send)
Maryna Shlykava
Lærer
maryna.shlykava@songdalen.kommune.no (Send)
Sigrun Elisabeth Justesen
Lærer
sigrun.justesen@songdalen.kommune.no (Send)
Sissel Kirsti Mikalsen
Lærer, spesialudervisningen
sissel.kirsti.mikalsen@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørnar Noddeland
Lærer
bjornar.noddeland@songdalen.kommune.no (Send)
Rosilene Cleide Gomes-Lavrantsen
Fagarbeider
RosileneCleide.Gomes-Lavrantsen@songdalen.kommune.no (Send)
Marianne Berg-Stølen
Lærer
marianne.berg-stolen@songdalen.kommune.no (Send)