Meny
Velg seksjon Forside
Laudal oppvekstsenter Konsmoheiveien 1121 4534 Marnardal Telefon: 382 89000 Send oss e-post
Bjelland oppvekstsenter Marnarveien 4380 4536 Bjelland Telefon: 38289000 Send oss e-post
Redaktør: Trine Ruud
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte på Bjelland

Dette er våre flotte ansatte

Trine Ruud
Enhetsleder
90081752
trine.ruud@marnardal.kommune.no (Send)
Anna Eikeland
Kontor, fagarbeider
Kontor, SFO, leksehjelp og fagarbeider
47831888
anna.eikeland@marnardal.kommune.no (Send)
Tone Kjær Bue
Pedagog
Kontaktlærer 1.klasse
99695760
tone.kjaer.bue@marnardal.kommune.no (Send)
Torhild S Hægeland
Pedagog
Kontaktlærer 2. klasse, Bibliotekar
47758263
torhild.haegeland@marnardal.kommune.no (Send)
Kjell Roald Ruud
Pedagog
Kontaktlærer 3. og 4. klasse. Læringslos
47377255
kjell.roald.ruud@marnardal.kommune.no (Send)
Kamilla Byremo Werdal
Pedagog
Kontaktlærer 5. og 6. klasse, Elevrådsansvarlig
95727249
kamilla.byremo.werdal@marnardal.kommune.no (Send)
Målfrid Fossestøl
Pedagog
Kontaktlærer 7. klasse.
97710036
malfrid.fossestol@marnardal.kommune.no (Send)
Tor Stian Aurebekk
Pedagog
Timelærer, IKT ansvarlig
97751156
tor.aurebekk@marnardal.kommune.no (Send)
Kariin Jacobsen
Pedagog
Timelærer
41739914
kariin.jacobsen@marnardal.kommune.no (Send)
Ida Tomine Foss
Miljøarbeider
Miljøarbeider
416 77575
ida.tomine.foss@marnardal.kommune.no (Send)
Aud Kirsten Stedjan
Barne og ungdomsarbeider
Fagarbeider, Sfo leder og leksehjelp
91351828
aud.kirsten.stedjan@marnardal.kommune.no (Send)
Inger Pernille Wathne
Barne og ungdommsarbeider
Fagarbeider, SFO og leksehjelp
45014109
inger.pernille.wathne@marnardal.kommune.no (Send)
Randi Bjørnhom
Renholder
99337013
randi.bjornhom@marnardal.kommune.no (Send)