Meny
Velg seksjon Forside
Laudal oppvekstsenter Konsmoheiveien 1121 4534 Marnardal Telefon: 382 89000 Send oss e-post
Bjelland oppvekstsenter Marnarveien 4380 4536 Bjelland Telefon: 38289000 Send oss e-post
Redaktør: Trine Ruud
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte på Bjelland

Dette er våre flotte ansatte

Trine Ruud
Enhetsleder
90081752
trine.ruud@marnardal.kommune.no (Send)
Marina Grimestad Kittelstad
Styrer
99327501
marina.grimestad.kittelstad@marnardal.kommune.no (Send)
Mari Haaland
Pedagogisk leder
Avdeling trollungene
91599382
mari.haaland@marnardal.kommune.no (Send)
Inger Bente Birkeland
Pedagogisk leder
Avdeling knøttene
94515957
inger.bente.birkeland@marnardal.kommune.no (Send)
Marie Sæløen Lauvdal
Barnehagelærer
Avdeling trollungene
91599382
Marie.saeloen.lauvdal@marnardal.kommune.no (Send)
Even Foss
Barnehagelærer
Avdeling trollungene
91599382
even.foss@marnardal.kommune.no (Send)
Wenche Roland
Fagarbeider
Avdeling trollungene
91599382
wenche.roland@marnardal.kommune.no (Send)
Lillian Aas
Fagarbeider
Avdeling knøttene
94515957
lillian.aas@marnardal.kommune.no (Send)
Gunn Haugland
Fagarbeider
Avdeling trollungene
91599382
gunn.haugland@marnardal.kommune.no (Send)
Jill Mari K. Ledang
Fagarbeider
Avdeling knøttene
94515957
jilll.mari.kjellstadli@marnardal.kommune.no (Send)
Karin Rosseland
Vikar/fagarbeider
karin.løkken@marnardal.kommune.no (Send)
Lena Svensson
Lærling
Avdeling trollungene og knøttene
Lena.svensson@marnardal.kommune.no (Send)
Sandy Tjelland
Vikar
Sandy.Ann.Tjelland@marnardal.kommune.no (Send)
Randi Bjørnhom
Renholder
randi.bjornhom@marnardal.kommune.no (Send)