Meny
Velg seksjon Forside
Laudal oppvekstsenter Konsmoheiveien 1121 4534 Marnardal Telefon: 382 89000 Send oss e-post
Bjelland oppvekstsenter Marnarveien 4380 4536 Bjelland Telefon: 38289000 Send oss e-post
Redaktør: Trine Ruud
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte på Laudal

Dette er våre flotte ansatte

Trine Ruud
Enhetsleder
90081752
trine.ruud@marnardal.kommune.no (Send)
Helene Ougland
Pedagogisk leder/styrer assistent
Fossekallen
94842960
helene.ougland@marnardal.kommune.no (Send)
Torhild Heddeland
Fagarbeider
Fossekallen
94842960
torhild.heddeland@marnardal.kommune.no (Send)
Nancy Dahl Haugland
Fagarbeider
Lille Måltrost/Fossekallen
95242686
nancy.dahl.haugland@marnardal.kommune.no (Send)
Irene Bjørnhom
Fagarbeider
Fossekallen
94842960
irene.bjoernhom@marnardal.kommune.no (Send)
Ingrid Osberg
Barrnehagelærer
Fossekallen
47392532
ingrid.osberg@marnardal.kommune.no (Send)
Siv Vigemyr
Pedagogisk leder
Lille Måltrost
95242686
siv.terese.vigemyr@marnardal.kommune.no (Send)
Åshild Øydna Hærås
Barnehagelærer/vikar
Lille Måltrost
95242686
ashild.oydna.haeras@marnardal.kommune.no (Send)