Meny
Velg seksjon Forside
Laudal oppvekstsenter Konsmoheiveien 1121 4534 Marnardal Telefon: 382 89000 Send oss e-post
Bjelland oppvekstsenter Marnarveien 4380 4536 Bjelland Telefon: 38289000 Send oss e-post
Redaktør: Trine Ruud
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte på Laudal

Dette er våre flotte ansatte

Trine Ruud
Enhetsleder
90081752
trine.ruud@marnardal.kommune.no (Send)
Trude Tollefsen
Pedagog
Avdelingsleder, Læringslos
97534354
trude.tollefsen@marnardal.kommune.no (Send)
Mona Fjeldsgård
Pedagog
Kontaktlærer 1. klasse
mona.fjeldsgaard@marnardal.kommune.no (Send)
Trine Merete Thorkildsen
Pedagog
Kontaktlærer 2. klasse, Bibliotekar
trine-merete.thorkildsen@marnardal.kommune.no (Send)
Hanne Kathrine Arntsen
Pedagog
Kontaktlærer 3. klasse
hanne.kathrine.arntsen@marnardal.kommune.no (Send)
Ane Bårdsen
Pedagog
Kontaktlærer 4. klasse
ane.bardsen@marnardal.kommune.no (Send)
Geir Vatne
Pedagog
Kontaktlærer 5. trinn, FYSAK og IKT
geir.vatne@marnardal.kommune.no (Send)
Kristin Hartvedt
Pedagog
Kontaktlærer 6. klasse
kristin.hartvedt2@marnardal.kommune.no (Send)
Line Fjeldsgård
Pedagog
Kontaktlærer 7. klasse
line.fjeldsgard@marnardal.kommune.no (Send)
Lise Marie Smedsland
Pedagog
Timelærer
lise.marie.smedsland@marnardal.kommune.no (Send)
Negra Alimanovic
Barne og ungdomsarbeider
Fagarbeider, SFO
94502458
negra.alimanovic@marnardal.kommune.no (Send)
Grethe Johanne Steinsland
Fagarbeider
Fagarbeider
Grethe.Johanne.Steinsland@marnardal.kommune.no (Send)
Rebekka Grimestad
Barne og ungdomsarbeider
Fagarbeider, SFO
rebekka.grimestad@marnardal.kommune.no (Send)
Adelisa Mehmedovic
Barne- og ungdomsarbeider
Fagarbeider, SFO
adelisa.mehmedovic@marnardal.kommune.no (Send)
Anne Margrethe Håland
Barne- og ungdomsarbeider
Fagarbeider, SFO
Anne.margrethe.haland@marnardal.kommune.no (Send)