Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Skolens ledelse og administrasjon

Annie Magdele P. Johansen
Rektor
93450296
Magdele.Johansen@fosenskole.no (Send)
Tor-Eirik Solli
Inspektør
91138361/99613102
Tor-Eirik.Solli@fosenskole.no (Send)
Elisabeth Almaas Dueskar
Inspektør
47625495/90589200
Elisabeth.Dueskar@fosenskole.no (Send)
Monika Aune
Inspektør
91129349/90946756
Monika.Aune@fosenskole.no (Send)
Marit Myhre Standahl
Sekretær
Marit.Standahl@fosenskole.no (Send)
Ann Kristin Jøssund
Rådgiver
Ann.Jossund@fosenskole.no (Send)