Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Skolens ledelse og administrasjon

Tor-Eirik Solli
Rektor ungdomsskole
91138361/99613102
Tor-Eirik.Solli@fosenskole.no (Send)
Ole-Gunnar Utstrand
Rektor barneskole
93229732
ole.gunnar.utstrand@fosenskole.no (Send)
Elisabeth Almaas Dueskar
Inspektør
47625495/90589200
Elisabeth.Dueskar@fosenskole.no (Send)
Monika Aune
Inspektør
91129349/90946756
Monika.Aune@fosenskole.no (Send)
Marit Myhre Standahl
Sekretær
Marit.Standahl@fosenskole.no (Send)
Ann Kristin Jøssund
Rådgiver
Ann.Jossund@fosenskole.no (Send)
Unn Tove Henden
Sekretær
93668249
unn.tove.henden@fosenskole.no (Send)
Renata Joanna Sandvik
Leder SFO
99573655
renata.sandvik@fosenskole.no (Send)