Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth A. Dueskar
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2018><<
mai 2018
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 8. - 10. trinn

Hege Eriksen
Kontaktlærer
Teamleder u-trinn, tillitsvalgt UDF
72519667
Hege.Eriksen@fosenskole.no (Send)
Kjell Thoresen
Kontaktlærer
72519667
Kjell.Thoresen@fosenskole.no (Send)
Mette-Marit Rødsjø
Faglærer
Leseveileder
72519667
Mette.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Oddveig Winsjansen
Kontaktlærer
72519668
Oddveig.Winsjansen@fosenskole.no (Send)
Roar Olden
Faglærer
Hovedtillitsvalgt UDF
72519668
Roar.Olden@fosenskole.no (Send)
Nina Leth-Olsen
Kontaktlærer
72519667
Nina.Leth-Olsen@fosenskole.no (Send)
Marianne Strandheim
Faglærer
72519668
Marianne.Strandheim@fosenskole.no (Send)
Monica Stallvik
Faglærer
72519668
Monica.Stallvik@fosenskole.no (Send)
Heidi Beate Skaret
Faglærer
Heidi.Skaret@fosenskole.no (Send)
Halvar Rødsjø
Faglærer
72519666
Halvar.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Bjørn Tore Storsten
Faglærer
72519667
Bjorn.Storsten@fosenskole.no (Send)
Renate Lindbak
Kontaktlærer
Renate.Lindbak@fosenskole.no (Send)
Hilde Schanke-Rønning
Faglærer
Hilde.Schanke-Rønning@fosenskole.no (Send)