Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 8. - 10. trinn

Nina Leth-Olsen
Kontaktlærer
72519667
Nina.Leth-Olsen@fosenskole.no (Send)
Eli Tollan Dybfest
Kontaktlærer
95138874
eli.dybfest@fosenskole.no (Send)
Marianne Strandheim
Kontaktlærer
72519668
Marianne.Strandheim@fosenskole.no (Send)
Hilde Schanke-Rønning
Kontaktlærer
Hilde.Schanke-ROnning@fosenskole.no (Send)
Tor Ivar Storflor
Kontaktlærer
Tor.Storflor@fosenskole.no (Send)
Hege Eriksen
Kontaktlærer
Teamleder u-trinn, tillitsvalgt UDF
72519667
Hege.Eriksen@fosenskole.no (Send)
Lars Hoff
Kontaktlærer
Lars.Hoff@fosenskole.no (Send)
Olga Sofie Antonsen
Kontaktlærer
Olga.Antonsen@fosenskole.no (Send)
Oddveig Winsjansen
Kontaktlærer
72519668
Oddveig.Winsjansen@fosenskole.no (Send)
Monica Stallvik
Faglærer
72519668
Monica.Stallvik@fosenskole.no (Send)
Halvar Rødsjø
Faglærer
72519666
Halvar.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Bjørn Tore Storsten
Faglærer
72519667
Bjorn.Storsten@fosenskole.no (Send)
Ellen Strugstad Mathisen
Faglærer
Ellen.Mathisen@fosenskole.no (Send)
Ellinor M. Evensen
Lærer
40327624
ellinor.evensen@fosenskole.no (Send)
Wenche Hellem
Faglærer
41929597
wenche.hellem@fosenskole.no (Send)
Ann Kristin Ottesen
Lærer
ann.kristin.ottesen@fosenskole.no (Send)
Agnes Elin Stallvik
Faglærer
92056387
agnes.stallvik@fosenskole.no (Send)
Bjørn Tore Storsten
Lærer
92487661
bjorn.tore.storsten@fosenskole.no (Send)