Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 8. - 10. trinn

Hege Eriksen
Kontaktlærer
Teamleder u-trinn, tillitsvalgt UDF
72519667
Hege.Eriksen@fosenskole.no (Send)
Kjell Thoresen
Kontaktlærer
72519667
Kjell.Thoresen@fosenskole.no (Send)
Mette-Marit Rødsjø
Faglærer
Leseveileder
72519667
Mette.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Oddveig Winsjansen
Kontaktlærer
72519668
Oddveig.Winsjansen@fosenskole.no (Send)
Roar Olden
Faglærer
Hovedtillitsvalgt UDF
72519668
Roar.Olden@fosenskole.no (Send)
Nina Leth-Olsen
Kontaktlærer
72519667
Nina.Leth-Olsen@fosenskole.no (Send)
Marianne Strandheim
Faglærer
72519668
Marianne.Strandheim@fosenskole.no (Send)
Monica Stallvik
Faglærer
72519668
Monica.Stallvik@fosenskole.no (Send)
Heidi Beate Skaret
Faglærer
Heidi.Skaret@fosenskole.no (Send)
Halvar Rødsjø
Faglærer
72519666
Halvar.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Bjørn Tore Storsten
Faglærer
72519667
Bjorn.Storsten@fosenskole.no (Send)
Hilde Schanke-Rønning
Faglærer
Hilde.Schanke-Rønning@fosenskole.no (Send)
Erlend Sæther
Lærer
Erlend.Saeter@fosenskole.no (Send)
Ellen Strugstad Mathisen
Faglærer
Ellen.Mathisen@fosenskole.no (Send)
Olga Sofie Antonsen
Kontaktlærer
Olga.Antonsen@fosenskole.no (Send)
Lars Hoff
Kontaktlærer
Lars.Hoff@fosenskole.no (Send)
Gunn Merete Innstrand
Lærer
Gunn.Innstrand@fosenskole.no (Send)
Tor Ivar Storflor
Kontaktlærer
Tor.Storflor@fosenskole.no (Send)