Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth A. Dueskar
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2018><<
april 2018
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 1. - 4. trinn

Cecilie Gjul Finseth
Kontaktlærer
72519670
Cecilie.Finseth@fosenskole.no (Send)
Anne Grethe Kjøsnes
Kontaktlærer
Leseveileder b-trinn
72519670
Anne.Kjosnes@fosenskole.no (Send)
Anja Koteng Hansen
Kontaktlærer
Svangerskapspermisjon 2018
72519670
Anja.Hansen@fosenskole.no (Send)
Cecilie Kothe-Næss
Kontaktlærer
72519674
Cecilie.Kothe-Ness@fosenskole.no (Send)
Marianne Sundnes Schanke
Kontaktlærer
72519674
Marianne.Schanke@fosenskole.no (Send)
Lena Myhre
Faglærer
72519670
Lena.Myhre@fosenskole.no (Send)
Torunn Adsen Risvær
Faglærer
72519674
Torunn.Risver@fosenskole.no (Send)
Gro Altø
Kontaktlærer
72519674
Gro.Alto@fosenskole.no (Send)
Anna R. Ingolfsen
Kontaktlærer
72519674
Anna.Ingolfsen@fosenskole.no (Send)
Tone Haugan
Kontaktlærer
72519674
Tone.Haugan@fosenskole.no (Send)
Ina Therese Grythe Olden
Kontaktlærer
72519674
Ina.Olden@fosenskole.no (Send)
Heidi Beate Skaret
Faglærer
72519674
Heidi.Skaret@fosenskole.no (Send)
Marianne Strandheim
Spesialpedagog
72519667
Marianne.Strandheim@fosenskole.no (Send)
Marianne Jøssund-Valsø
Kontaktlærer
Marianne.Jossund-Valso@fosenskole.no (Send)
Gunn Merete Innstrand
Kontaktlærer
Gunn.Innstrand@fosenskole.no (Send)
Renata Sandvik
Faglærer
Renata.Sandvik@fosenskole.no (Send)