Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 1. - 4. trinn

Roar Olden
Lærer
Roar.Olden@fosenskole.no (Send)
Torunn Adsen Risvær
Faglærer
72519674
Torunn.Risver@fosenskole.no (Send)
Cecilie Kothe-Næss
Kontaktlærer
72519674
Cecilie.Kothe-Ness@fosenskole.no (Send)
Gro Altø
Kontaktlærer
72519674
Gro.Alto@fosenskole.no (Send)
Anna R. Ingolfsen
Kontaktlærer
72519674
Anna.Ingolfsen@fosenskole.no (Send)
Marianne Jøssund-Valsø
Kontaktlærer
Marianne.Jossund-Valso@fosenskole.no (Send)
Cecilie Gjul Finseth
Kontaktlærer
72519670
Cecilie.Finseth@fosenskole.no (Send)
Anja Koteng Hansen
Kontaktlærer
72519670
Anja.Hansen@fosenskole.no (Send)
Anne Grethe Kjøsnes
Kontaktlærer
Leseveileder b-trinn
72519670
Anne.Kjosnes@fosenskole.no (Send)
Elisabeth Krieg
Lærer
Elisabeth.Krieg@fosenskole.no (Send)
Mari Wahl Ottesen
Kontaktlærer
97199161
mari.ottesen@fosenskole.no (Send)
Hege Tårnesvik
Kontaktlærer
Hege.Taarnesvik@fosenskole.no (Send)
Sunniva Døsvik
Lærer
Sunniva.Dosvik@fosenskole.no (Send)
Ina Therese Grythe Olden
Kontaktlærer
72519674
Ina.Olden@fosenskole.no (Send)
Marianne Sundnes Schanke
Kontaktlærer
72519674
Marianne.Schanke@fosenskole.no (Send)