Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 1. - 4. trinn

Cecilie Gjul Finseth
Kontaktlærer
72519670
Cecilie.Finseth@fosenskole.no (Send)
Anne Grethe Kjøsnes
Kontaktlærer
Leseveileder b-trinn
72519670
Anne.Kjosnes@fosenskole.no (Send)
Anja Koteng Hansen
Kontaktlærer
Svangerskapspermisjon 2018
72519670
Anja.Hansen@fosenskole.no (Send)
Cecilie Kothe-Næss
Kontaktlærer
72519674
Cecilie.Kothe-Ness@fosenskole.no (Send)
Marianne Sundnes Schanke
Kontaktlærer
72519674
Marianne.Schanke@fosenskole.no (Send)
Lena Myhre
Faglærer
72519670
Lena.Myhre@fosenskole.no (Send)
Torunn Adsen Risvær
Faglærer
72519674
Torunn.Risver@fosenskole.no (Send)
Gro Altø
Kontaktlærer
72519674
Gro.Alto@fosenskole.no (Send)
Anna R. Ingolfsen
Kontaktlærer
72519674
Anna.Ingolfsen@fosenskole.no (Send)
Ina Therese Grythe Olden
Kontaktlærer
72519674
Ina.Olden@fosenskole.no (Send)
Marianne Jøssund-Valsø
Kontaktlærer
Marianne.Jossund-Valso@fosenskole.no (Send)
Gunn Merete Innstrand
Kontaktlærer
Gunn.Innstrand@fosenskole.no (Send)
Renata Sandvik
Faglærer
Renata.Sandvik@fosenskole.no (Send)
Ann Kristin Standahl
Vikar
ann.kristin.standahl@fosenskole.no (Send)
Katharina Braa
Kontaktlærer
katharina.braa@fosenskole.no (Send)
Roar Olden
Lærer
Roar.Olden@fosenskole.no (Send)
Hege Tårnesvik
Kontaktlærer
Hege.Taarnesvik@fosenskole.no (Send)
Sunniva Døsvik
Lærer
Sunniva.Dosvik@fosenskole.no (Send)
Elisabeth Krieg
Lærer
Elisabeth.Krieg@fosenskole.no (Send)
Tonje Hilstad
Spesialpedagog
Tonje.Hilstad@fosenskole.no (Send)
Tove Størseth Ness
Lærer
Tove.Ness@fosenskole.no (Send)
Tine Marie Helgesen
Lærer
Tine.M.Helgesen@fosenskole.no (Send)
Ada Ragnhild Blomsø
Spesialpedagog
Ada.Blomso@fosenskole.no (Send)