Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 5. - 7. trinn

Audun Eggen
Kontaktlærer
72519675
Audun.Eggen@fosenskole.no (Send)
Sigbjørn Hatlen
Kontaktlærer
Verneombud
72519675
Sigbjorn.Hatlen@fosenskole.no (Send)
Maren Aune Øverbyhagen
Kontaktlærer
maren.overbyhagen@fosenskole.no (Send)
Hege Aannø Kraft
Kontaktlærer
92839339
hege.kraft@fosenskole.no (Send)
Ann-Iren Olden
Kontaktlærer
Olweus nøkkelperson
72519675
Ann.Olden@fosenskole.no (Send)
Kenneth Skarsvåg
Kontaktlærer
Fysak
72519675
Kenneth.Skarsvaag@fosenskole.no (Send)
Sindre Henden Lien
Kontaktlærer
40602528
sindre.lien@fosenskole.no (Send)
Gina Hellem
Kontaktlærer
72519675
Gina.Hellem@fosenskole.no (Send)
Vivian Dybfest
Kontaktlærer
Vivian.Dybfest@fosenskole.no (Send)
May Janne Winsjansen
Kontaktlærer
May.Winsjansen@fosenskole.no (Send)
Ellen Sara Reiten Bientie
Språkpedagog
97627900
ellen.sara.bientie@orland.fosenskole.no (Send)
Tine Marie Helgesen
Lærer
99114232
tine.helgesen@fosenskole.no (Send)
Gunn Merete Innstrand
Lærer
gunn.merete.innstrand@fosenskole.no (Send)
Tove Størseth Ness
Lærer
90927499
tove.storseth.ness@fosenskole.no (Send)
Heidi Beate Skaret
Faglærer
Heidi.Skaret@fosenskole.no (Send)