Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth A. Dueskar
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2018><<
april 2018
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 5. - 7. trinn

Torunn Risvær
Faglærer
72519675
Torunn.Risvar@fosenskole.no (Send)
Halvar Rødsjø
Faglærer
Halvar.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Ann-Iren Olden
Kontaktlærer
Olweus nøkkelperson
72519675
Ann.Olden@fosenskole.no (Send)
Kenneth Skarsvåg
Kontaktlærer
Fysak
72519675
Kenneth.Skarsvaag@fosenskole.no (Send)
Sunniva Døsvik
Faglærer
72519675
Sunniva.Dosvik@fosenskole.no (Send)
Ellen Mathisen
Faglærer
72519675
Ellen.Mathisen@fosenskole.no (Send)
Sigbjørn Hatlen
Kontaktlærer
Verneombud
72519675
Sigbjorn.Hatlen@fosenskole.no (Send)
Gina Hellem
Kontaktlærer
72519675
Gina.Hellem@fosenskole.no (Send)
Audun Eggen
Kontaktlærer
72519675
Audun.Eggen@fosenskole.no (Send)
Ellinor Miranda Rødsjø
Spes.ped. lærer
72519675
Ellinor.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Tove Størseth Ness
Faglærer, spesialpedagog
Tove.Ness@fosenskole.no (Send)