Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 5. - 7. trinn

Ann-Iren Olden
Kontaktlærer
Olweus nøkkelperson
72519675
Ann.Olden@fosenskole.no (Send)
Kenneth Skarsvåg
Kontaktlærer
Fysak
72519675
Kenneth.Skarsvaag@fosenskole.no (Send)
Ellen Mathisen
Faglærer
72519675
Ellen.Mathisen@fosenskole.no (Send)
Sigbjørn Hatlen
Kontaktlærer
Verneombud
72519675
Sigbjorn.Hatlen@fosenskole.no (Send)
Gina Hellem
Kontaktlærer
72519675
Gina.Hellem@fosenskole.no (Send)
Audun Eggen
Kontaktlærer
72519675
Audun.Eggen@fosenskole.no (Send)
Ellinor Miranda Evensen
Spes.ped. lærer
72519675
Ellinor.Rodsjo@fosenskole.no (Send)
Thomas Harøy
Faglærer
Thomas.Haroy@fosenskole.no (Send)
Rosmari Vandbakk
Lærer
Rosmari.Vandbakk@fosenskole.no (Send)
Heidi Beate Skaret
Faglærer
Heidi.Skaret@fosenskole.no (Send)
Rayner Harøy
Faglærer
Rayner.Haroy@fosenskole.no (Send)
Vivian Dybfest
Kontaktlærer
Vivian.Dybfest@fosenskole.no (Send)
May Janne Winsjansen
Kontaktlærer
May.Winsjansen@fosenskole.no (Send)
Tine Marie Helgesen
Faglærer
Tine.M.Helgesen@fosenskole.no (Send)
Bjørn Tore Storsten
Faglærer
Bjorn.Storsten@fosenskole.no (Send)
Tonje Hilstad
Spesialpedagog
Tonje.Hilstad@fosenskole.no (Send)
Ada Ragnhild Blomsø
Spesialpedagog
Ada.Blomso@fosenskole.no (Send)