Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn Vis på kart
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Harøy
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Fagarbeidere

Tove Hansen
Assistent skole og SFO
Ultra
72519674
tove.hansen@fosenskole.no (Send)
Karin Marie Hanssen
Assistent skole og SFO
72519674
KarinMarie.Hanssen@fosenskole.no (Send)
Terje Harøy
Assistent skole og SFO
Ultra
72519674
terje.haroy@fosenskole.no (Send)
Nina Sjøli
Assistent skole og SFO
72519674
nina.sjoli@fosenskole.no (Send)
Agnes Elin Stallvik
Assistent skole og SFO
72519674
agnes.stallvik@fosenskole.no (Send)
May Britt Sundet
Assistent skole og SFO
72519674
may.sundet@fosenskole.no (Send)
Mariann Tokstad
Assistent skole og SFO
72519674
mariann.tokstad@fosenskole.no (Send)
Vivian Grande
Assistent skole
Ultra
72519657
vivian.grande@fosenskole.no (Send)
Anne Berit Dypvik
Assistent skole og SFO
72519657
anne.dypvik@fosenskole.no (Send)
Elisabeth Lysø
Assistent skole og SFO
72519674
Elisabeth.Lyso@fosenskole.no (Send)
Camilla Valvik
Assistent skole og SFO
72519674
camilla.valvik@fosenskole.no (Send)
Stian Beg Ring
Miljøarbeider
stian.ring@fosenskole.no (Send)