Meny
Velg seksjon Framside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8. klasse
9. klasse
10. klasse
Nedre Sarv 4754 Bykle
Telefon: 48894317 / 95775888 Send e-post til oss
Redaktør: Rønnaug Torvik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Skuleåret 2021/2022

Rønnaug Torvik
Rektor
37938621/48894317
ronnaug.torvik@bykle.kommune.no (Send)
Olav Aslak Bjåen
Kontaktlærar for 5., 6. og 7. klasse
olav.aslak.bjaaen@bykle.kommune.no (Send)
Ingebjørg Dyrland
Kontaktlærar for 9. klasse
ingebjorg.dyrland@bykle.kommune.no (Send)
Siv Kristin Jeiskelid
siv.jeiskelid@bykle.kommune.no (Send)
Eivind Andre Moe
eivind.andre.moe@bykle.kommune.no (Send)
Kristin Ramse
kristin.ramse@bykle.kommune.no (Send)
Merete Severinsen
merete.severinsen@bykle.kommune.no (Send)
Mette Dale
SFO
mette.dale@istorm.no (Send)
Brigitte Olsen
SFO
brigitte.olsen@bykle.kommune.no (Send)
Birthe Thomsen
birthe.thomsen@bykle.kommune.no (Send)
Marta Martinsen Hovden
Kontaktlærar for 1. og 2. klasse
marta.hovden@bykle.kommune.no (Send)
Ann Katrin Bakke
Assistent
ann.bakke@bykle.kommune.no (Send)
Sigrun Skare
Inspektør
sigrun.skare@bykle.kommune.no (Send)
Ingunn Skogheim
SFO
ingunn.skogheim.berntzen@bykle.kommune.no (Send)
Ingunn Jegteberg
Kontaktlærar for 3. og 4. kl
ingunn.jegteberg@bykle.kommune.no (Send)
Anna Marie Kristine Reiersøl
anna.reiersol@bykle.kommune.no (Send)
Martin Dahle
Sosialpedagogisk rådgjevar
martin.dahle@bykle.kommune.no (Send)
Tracy Lun
Reinhaldar
tracy.lun@bykle.kommune.no (Send)
Ingemar Jegteberg
Vaktmeister
ingemar.jegteberg@bykle.kommune.no (Send)
Ole Marius Røysland Repstad
Kontaktlærar for 8. og 9. klasse
ole.marius.repstad@bykle.kommune.no (Send)
Liv Hoslemo
Konsulent
Liv.hoslemo@bykle.kommune.no (Send)
Agnes Fosse Hovden
agnes.fosse.hovden@bykle.kommune.no (Send)