Meny
Velg seksjon Framside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8. klasse
9. klasse
10. klasse
Nedre Sarv 4754 Bykle
Telefon: 37938621 Send e-post til oss
Redaktør: Rønnaug Torvik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Skuleåret 2018/2019

Rønnaug Torvik
Rektor
37938621/48894317
ronnaug.torvik@bykle.kommune.no (Send)
Olaug Dahl
Inspektør og kontaktlærar for 10. klasse
olaug.dahl@bykle.kommune.no (Send)
Astrid K. Trydal
Konsulent
37938620
astrid.k.trydal@bykle.kommune.no (Send)
Bernt Berntsen
Rådgjervar
bernt.berntsen@bykle.kommune.no (Send)
Trude Mikkelsen
Sosialpedagogisk rådgjevar
trude.mikkelsen@bykle.kommune.no (Send)
Agnes Fosse Hovden
Kontaktlærar for 1. klasse
agnes.fosse.hovden@bykle.kommune.no (Send)
Olav Aslak Bjåen
Kontaktlærar for 7. klasse
olav.aslak.bjaaen@bykle.kommune.no (Send)
Ingebjørg Dyrland
Kontaktlærar for 5. klasse
ingebjorg.dyrland@bykle.kommune.no (Send)
Ingrid Løyning Berntsen
ingrid.loyning.berntsen@bykle.kommune.no (Send)
Siv Jeiskelid
siv.jeiskelid@bykle.kommune.no (Send)
Eivind Andre Moe
Kontaktlærar 8. klasse
eivind.andre.moe@bykle.kommune.no (Send)
Kristin Ramse
kristin.ramse@bykle.kommune.no (Send)
Jorun Hoslemo Hagestad
jorun.hoslemo.hagestad@bykle.kommune.no (Send)
Merete Severinsen
Kontaktlærar for 3. og 4. klasse
merete.severinsen@bykle.kommune.no (Send)
Gunn Marit Breivegen
gunn.marit.breivegen@bykle.kommune.no (Send)
Mette Dale
SFO
mette.dale@istorm.no (Send)
Brigitte Olsen
SFO
brigitte.olsen@bykle.kommune.no (Send)
Hege Cecilie Trydal
Reingjering
hege.cecilie.trydal@bykle.kommune.no (Send)
Ånund Trydal
Vaktmeister
anund.trydal@bykle.kommune.no (Send)
Birthe Thomsen
birthe.thomsen@bykle.kommune.no (Send)
Marta Martinsen Hovden
Kontaktlæarar 2. klasse
marta.hovden@bykle.kommune.no (Send)
Ingrid Elisabeth Ertzeid
Kontaktlærar for 9. klasse
ingrid.elisabeth.ertzeid@bykle.kommune.no (Send)
Ann Katrin Bakke
Assistent
ann.bakke@bykle.kommune.no (Send)
Sigrun Skare
sigrun.skare@bykle.kommune.no (Send)
Ingunn Skogheim
SFO
ingunn.skogheim.berntzen@bykle.kommune.no (Send)
Merethe Aasen
merethe.aasen@bykle.kommune.no (Send)