Meny
Velg seksjon Framside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8. klasse
9. klasse
10. klasse
Nedre Sarv 4754 Bykle
Telefon: 37938621 / 48894317 Send e-post til oss
Redaktør: Rønnaug Torvik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2021><<
april 2021
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Skuleåret 2020/2021

Rønnaug Torvik
Rektor
37938621/48894317
ronnaug.torvik@bykle.kommune.no (Send)
Olaug Dahl
Inspektør
olaug.dahl@bykle.kommune.no (Send)
Astrid K. Trydal
Konsulent
37938620
astrid.k.trydal@bykle.kommune.no (Send)
Olav Aslak Bjåen
Kontaktlærar for 6. og 7. klasse
olav.aslak.bjaaen@bykle.kommune.no (Send)
Ingebjørg Dyrland
Kontaktlærar for 9. klasse
ingebjorg.dyrland@bykle.kommune.no (Send)
Siv Kristin Jeiskelid
Kontaktlærar for 2. kl
siv.jeiskelid@bykle.kommune.no (Send)
Eivind Andre Moe
Kontaktlærar 10. klasse
eivind.andre.moe@bykle.kommune.no (Send)
Kristin Ramse
kristin.ramse@bykle.kommune.no (Send)
Merete Severinsen
merete.severinsen@bykle.kommune.no (Send)
Mette Dale
SFO
mette.dale@istorm.no (Send)
Brigitte Olsen
SFO
brigitte.olsen@bykle.kommune.no (Send)
Ånund Trydal
Vaktmeister
anund.trydal@bykle.kommune.no (Send)
Birthe Thomsen
birthe.thomsen@bykle.kommune.no (Send)
Marta Martinsen Hovden
Kontaktlærar for 1. klasse
marta.hovden@bykle.kommune.no (Send)
Ann Katrin Bakke
Assistent
ann.bakke@bykle.kommune.no (Send)
Sigrun Skare
sigrun.skare@bykle.kommune.no (Send)
Ingunn Skogheim
SFO
ingunn.skogheim.berntzen@bykle.kommune.no (Send)
Ingunn Jegteberg
Kontaktlærar for 3. kl
ingunn.jegteberg@bykle.kommune.no (Send)
Anna Marie Kristine Reiersøl
Kontaktlærar for 5. klasse
anna.reiersol@bykle.kommune.no (Send)
Jonar Andre Karlsen
Kontaktlærar for 4. klasse
jonar.andre.karlsen@bykle.kommune.no (Send)
Martin Dahle
Sosialpedagogisk rådgjevar
martin.dahle@bykle.kommune.no (Send)
Tracy Lun
Reinhaldar
tracy.lun@bykle.kommune.no (Send)
Malene Eikeland
Reinhaldar
malene.eikeland@bykle.kommune.no (Send)
Inger Lise Garry
Sekretær
37938620
inger.lise.garry@bykle.kommune.no (Send)