Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Dynestølvegen 9 4646 Finsland Vis på kart
Telefon: 38 18 00 23 Faks: 38 18 00 20 Send oss e-post
Redaktør: Harald Bjøran
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2019><<
juli 2019
mtotfls
24252627282930
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personalet på Finsland skole



Harald Bjøran
Rektor
905 45 058
harald.bjoran@songdalen.kommune.no (Send)
Torhild Finsådal
Assisterende rektor
Leder SFO
907 94 745
Torhild.Finsadal@songdalen.kommune.no (Send)
Sigrun Sæbø
Sekretær
Sigrun.Sabo@songdalen.kommune.no (Send)
Venke Håverstad
Kontaktlærer 1.klasse
Teamleder småtrinnet
952 19 242
venke.haaverstad@songdalen.kommune.no (Send)
Eva Marie Lund
Klassekontakt 2. klasse
eva.marie.lund@songdalen.kommune.no (Send)
Synnøve Dybesland
Klassekontakt 3. klasse
Synnove.Dybesland@songdalen.kommune.no (Send)
Renate Stallemo
Klassekontakt 4. klasse
renate.stallemo@songdalen.kommune.no (Send)
Benedicte Staum Hogstad
Kontaktlærer 5.klasse
benedicte.straum.hogstad@songdalen.kommune.no (Send)
Nancy Johannessen
Klassekontakt 6. klasse
Dordi.N.Johannessen@songdalen.kommune.no (Send)
Espen Slottet
Kontaktlærer 6.klasse
Sosiallærer, IKT-ansvarlig
957 84 108
espen.slottet@songdalen.kommune.no (Send)
Gyri Lilleskaret Pedersen
Kontaktlærer 7. klasse
Spesialpedagogisk leder
926 12 101
Gyri.L.Pedersen@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørn Egil Hultin
Kontaktlærer 8.klasse, tillitsvalgt
905 20 207
Bjorn.Egil.Hultin@songdalen.kommune.no (Send)
Anne Klara Lauvsland
Kontaktlærer 9.klasse
Faglærer Norsk og Matematikk
Anne.K.Lauvsland@songdalen.kommune.no (Send)
Terje Utsogn
Kontaktlærer 10.klasse
Rådgiver
906 79 488
terje.utsogn@songdalen.kommune.no (Send)
John Erling Langeland
Faglærer språk
johnerling.langeland@songdalen.kommune.no (Send)
Line A. Solli
Faglærer språk
Kontaktperson kultur, bibliotekar
Line.Anbakk.Solli@songdalen.kommune.no (Send)
Ingrid Haugeland
Faglærer
Ingrid.Haugeland@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Lise Djupesland
Faglærer
Tone.Lise.Djupesland@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Monica Bjørkelid
Faglærer
Kunst og Håndverk
tone.monica.bjorkelid@songdalen.kommune.no (Send)
Kristine Bjørnstad
Spesialpedagog
kristine.bjornstad@songdalen.kommune.no (Send)
Astrid Engen
Barne- og ungdomsarbeider
Astrid.Engen@songdalen.kommune.no (Send)
Arild Bjørkenes
Barne- og ungdomsarbeider
412 41 722
Arild.Bjorkenes@songdalen.kommune.no (Send)
Gunn Kleveland
Barne- og ungdomsarbeider
977 79 867
gunn.kleveland@songdalen.kommune.no (Send)
Emil Fidje
Barne- og ungdomsarbeider
Emil.Fidje@songdalen.kommune.no (Send)
Grethe Mortensen
Barne- og ungdomsarbeider
Grethe.Mortensen@songdalen.kommune.no (Send)
Janne Sande
Barne- og ungdomsarbeider
412 41 722
Janne.Sande@songdalen.kommune.no (Send)
Kirsten Foldnes
Barne- og ungdomsarbeider
Renholder
Kirsten.Synnove.Foldnes@songdalen.kommune.no (Send)
Suphannarat Djupesland
Renholder
suphannarat.djupesland@songdalen.kommune.no (Send)
Marith Hagen
Barne- og ungdomsarbeider
Marith.Hagen@songdalen.kommune.no (Send)
Jostein Åsen
Lærling
jostein.asen@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Langeland
Helsesøster
900 28 176
Tone.Langeland@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørn Lauvsland
Driftsoperatør
481 52 732
Bjorn.Lauvsland@songdalen.kommune.no (Send)
Ingvar Fossdal
Lesevenn
Signe Heivoll
Lesevenn