Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Dynestølvegen 9 4646 Finsland Vis på kart
Telefon: 38 18 00 23 Faks: 38 18 00 20 Send oss e-post
Redaktør: Harald Bjøran
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personalet på Finsland skole



Harald Bjøran
Rektor
905 45 058
harald.bjoran@songdalen.kommune.no (Send)
Torhild Finsådal
Assisterende rektor
Leder SFO
907 94 745
Torhild.Finsadal@songdalen.kommune.no (Send)
Sigrun Sæbø
Sekretær
Sigrun.Sabo@songdalen.kommune.no (Send)
Synnøve Dybesland
Kontaktlærer 1.trinn
Synnove.Dybesland@songdalen.kommune.no (Send)
Venke Håverstad
Kontaktlærer 2.trinn
Teamleder småtrinnet
952 19 242
venke.haaverstad@songdalen.kommune.no (Send)
Eva Marie Lund
Kontaktlærer 3.trinn
eva.marie.lund@songdalen.kommune.no (Send)
Lena Mikalsen
Kontaktlærer 4.trinn
Lena.Mikalsen@songdaken.kommune.no (Send)
Gyri Lilleskaret Pedersen
Kontaktlærer 5.trinn
Spesialpedagogisk leder
926 12 101
Gyri.L.Pedersen@songdalen.kommune.no (Send)
Benedicte Staum Hogstad
Kontaktlærer 6.trinn
benedicte.straum.hogstad@songdalen.kommune.no (Send)
Nancy Johannessen
Kontaktlærer 7.trinn
Dordi.N.Johannessen@songdalen.kommune.no (Send)
Espen Slottet
Kontaktlærer 7.trinn
Sosiallærer, IKT-ansvarlig
957 84 108
espen.slottet@songdalen.kommune.no (Send)
John Erling Langeland
Kontaktlærer 8.trinn
johnerling.langeland@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørn Egil Hultin
Kontaktlærer 9.trinn, tillitsvalgt
905 20 207
Bjorn.Egil.Hultin@songdalen.kommune.no (Send)
Anne Klara Lauvsland
Kontaktlærer 10.trinn
Faglærer Norsk og Matematikk
Anne.K.Lauvsland@songdalen.kommune.no (Send)
Line A. Solli
Faglærer språk
Kontaktperson kultur, bibliotekar
Line.Anbakk.Solli@songdalen.kommune.no (Send)
Marie Kjær Johansen
Faglærer
Marie.Johansen@songdalen.kommune.no (Send)
Terje Utsogn
Faglærer
Rådgiver
906 79 488
terje.utsogn@songdalen.kommune.no (Send)
Ingrid Haugeland
Faglærer
Ingrid.Haugeland@songdalen.kommune.no (Send)
Thomas Aarud
Faglærer
Thomas.Aarud@songdalen.kommune.no (Send)
Siv Anita Eikså Skaar
Faglærer
Siv.Anita.Eiksa.Skaar@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Monica Bjørkelid
Faglærer
Kunst og Håndverk
tone.monica.bjorkelid@songdalen.kommune.no (Send)
Kristine Bjørnstad
Spesialpedagog
kristine.bjornstad@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Lise Djupesland
Spesialpedagog
Tone.Lise.Djupesland@songdalen.kommune.no (Send)
Astrid Engen
Assistent
Astrid.Engen@songdalen.kommune.no (Send)
Grethe Mortensen
Assistent
Grethe.Mortensen@songdalen.kommune.no (Send)
Arild Bjørkenes
Barne- og ungdomsarbeider
412 41 722
Arild.Bjorkenes@songdalen.kommune.no (Send)
Emil Fidje
Barne- og ungdomsarbeider
Emil.Fidje@songdalen.kommune.no (Send)
Gunn Kleveland
Barne- og ungdomsarbeider
977 79 867
gunn.kleveland@songdalen.kommune.no (Send)
Janne Sande
Barne- og ungdomsarbeider
412 41 722
Janne.Sande@songdalen.kommune.no (Send)
Kirsten Foldnes
Assistent SFO
Renholder
Kirsten.Synnove.Foldnes@songdalen.kommune.no (Send)
Suphannarat Djupesland
Renholder
suphannarat.djupesland@songdalen.kommune.no (Send)
Marith Hagen
Barne- og ungdomsarbeider
Marith.Hagen@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Langeland
Helsesøster
900 28 176
Tone.Langeland@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørn Lauvsland
Driftsoperatør
481 52 732
Bjorn.Lauvsland@songdalen.kommune.no (Send)
Ingvar Fossdal
Lesevenn
Signe Heivoll
Lesevenn