Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Dynestølvegen 9 4646 Finsland Vis på kart
Telefon: 38 18 00 23 Send oss e-post
Redaktør: Harald Bjøran
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2020><<
juli 2020
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Gå til Its Learning
Personalet på Finsland skole



Harald Bjøran
Rektor
905 45 058
harald.bjoran@kristiansand.kommune.no (Send)
Torhild Finsådal
Assisterende rektor
Leder SFO
907 94 745
Torhild.Finsadal@kristiansand.kommune.no (Send)
Sigrun Sæbø
Sekretær
Sigrun.Sabo@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Utsogn
Rådgiver
906 79 488
terje.utsogn@kristiansand.kommune.no (Send)
Espen Slottet
Sosiallærer
957 84 108
espen.slottet@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Lill Gullsmedmoen
Kontaktlærer 1. trinn
Siv.Anita.Eiksa.Skaar@kristiansand.kommune.no (Send)
Synnøve Dybesland
Kontaktlærer 2.trinn
Synnove.Dybesland@kristiansand.kommune.no (Send)
Lena Nerås
Kontaktlærer 3.trinn
IKT-ansvarlig
Lena.Mikalsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eva Marie Lund
Kontaktlærer 4.trinn
eva.marie.lund@kristiansand.kommune.no (Send)
Marie Kjær Johansen
Kontaktlærer 5. trinn
Marie.Johansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gyri Lilleskaret Pedersen
Kontaktlærer 6.trinn
Spesialpedagogisk leder
926 12 101
Gyri.L.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Benedicte Staum Hogstad
Kontaktlærer 7.trinn
benedicte.straum.hogstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Klara Lauvsland
Kontaktlærer 8.trinn
Anne.K.Lauvsland@kristiansand.kommune.no (Send)
John Erling Langeland
Kontaktlærer 9.trinn
johnerling.langeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Egil Hultin
Kontaktlærer 10.trinn,
Tillitsvalgt
905 20 207
Bjorn.Egil.Hultin@kristiansand.kommune.no (Send)
Venke Håverstad
Faglærer
952 19 242
venke.haaverstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Line A. Solli
Faglærer
Kontaktperson kultur, bibliotekar
Line.Anbakk.Solli@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Haugeland
Faglærer
Ingrid.Haugeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Monica Bjørkelid
Faglærer
tone.monica.bjorkelid@kristiansand.kommune.no (Send)
Thomas Aarud
Faglærer
Thomas.Aarud@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristine Bjørnstad
Spesialpedagog
kristine.bjornstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Lise Djupesland
Spesialpedagog
Tone.Lise.Djupesland@kristiansand.kommune.no (Send)
Astrid Engen
Assistent
Astrid.Engen@kristiansand.kommune.no (Send)
Grethe Mortensen
Assistent
Grethe.Mortensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Arild Bjørkenes
Barne- og ungdomsarbeider
976 52 544
Arild.Bjorkenes@kristiansand.kommune.no (Send)
Emil Fidje
Barne- og ungdomsarbeider
Emil.Fidje@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Kleveland
Barne- og ungdomsarbeider
977 79 867
gunn.kleveland@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Sande
Barne- og ungdomsarbeider
412 41 722
Janne.Sande@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsten Foldnes
Assistent SFO
Kirsten.Synnove.Foldnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Marith Hagen
Barne- og ungdomsarbeider
Marith.Hagen@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Langeland
Helsesøster
900 28 176
Tone.Langeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Lauvsland
Driftsoperatør
481 52 732
Bjorn.Lauvsland@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingvar Fossdal
Lesevenn
Signe Heivoll
Lesevenn
Nancy Johannessen
Permisjon skoleåret 20/21
Dordi.N.Johannessen@kristiansand.kommune.no (Send)