Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Randsfjordveien 207 2860 Hov
Telefon: 61129191 Send oss e-post
Redaktør: Håvard Eriksen
Det er 5 dokumenter i arkivet.
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
Våre ansatte

Fryal 2015-2016

Håvard Eriksen
Rektor
61129191
havard.eriksen@sondre-land.kommune.no (Send)
Nina Sevaldrud
Inspektør
61129191
nina.sevaldrud@sondre-land.kommune.no (Send)
Kari Bjørlien
IKT-ansvarlig
99533511
karibeb@gmail.no (Send)
Hanne Bjørnsgaard
Fagarbeider
hanne.bjornsgaard@sondre-land.kommune.no (Send)
Eli Muldbakken
Sekretær
61129191
eli.muldbakken@sondre-land.kommune.no (Send)
Ragnhild S. Christiansen
Lærer
Kontaktlærer 3B
ragnhilds.christiansen@sondre-land.kommune.no (Send)
Inge Mona Eriksen
Lærer
Spesialpedagogisk koordinator
inge.mona.eriksen@sondre-land.kommune.no (Send)
Trude Sveen
Kontaktlærer 7B
trude.sveen@sondre-land.kommune.no (Send)
Elin Sørvik Granseth
Kontaktlærer 1B
Leseveileder, Skolebibliotekar
elin.sorvikgranseth@sondre-land.kommune.no (Send)
Merethe Hagen
Fagarbeider
merethe.hagen@sondre-land.kommune.no (Send)
Silje Kristine Tandsæther Hagen
Lærer
Kontaktlærer 6A
SiljeKristine.Tandsaether@sondre-land.kommune.no (Send)
Johanne Hamed
Lærer
Kontaktlærer 6B
Johanne.Hamed@sondre-land.kommune.no (Send)
Ove Hamre
SFO-leder
61129190
ove.hamre@sondre-land.kommune.no (Send)
Lene Wibecke Hansen
Lærer
Kontaktlærer 4B
lenewibecke.hansen@sondre-land.kommune.no (Send)
Elisabeth Hanshus
Lærer
3. trinn
elisabeth.hanshus@sondre-land.kommune.no (Send)
Beate H. Johansen
Fagarbeider
beateh.johansen@sondre-land.kommune.no (Send)
Toril Korsvik
Lærer
Kontaktlærer 2A
Toril.Korsvik@sondre-land.kommune.no (Send)
Lise Klevengen Kvitvær
Lærer
Kontaktlærer 3A
lise.klevengen.kvitvaer@sondre-land.kommune.no (Send)
Anders N. A. Langfjæran
Lærer
4. trinn
andersnerengamor.langfjaeran@sondre-land.kommune.no (Send)
Heidi Leverett
Lærer
Kontaktlærer 7A
heidi.leverett@sondre-land.kommune.no (Send)
Magnar Madsen
Vernepleier
Verneombud, elevrådskontakt
magnar.madsen@sondre-land.kommune.no (Send)
Aase Magnussen
Lærer
Språkopplæring for fremmedspråklige
aase.magnussen@sondre-land.kommune.no (Send)
Desiree Merkx
Lærer
6. trinn
desiree.merkx@sondre-land.kommune.no (Send)
Ole Sandem
Lærer
Faglærer i kunst & håndverk
ole.sandem@sondre-land.kommune.no (Send)
Tone Perstuen
Lærer
tone.perstuen@sondre-land.kommune.no (Send)
Randi Kristin Pettersen
Lærer
Hovedtillitsvalgt Utdanningsforbundet
randikristin.pettersen@sondre-land.kommune.no (Send)
Birgitte Rosenberg
Lærer
Faglærer musikk
birgitte.rosenberg@gmail.com (Send)
Unni Raaum
Lærer
Kontaktlærer 4A
unni.raaum@sondre-land.kommune.no (Send)
Nils Erik Røste Lundon
Lærer
2. trinn
NilsErikRoste.Lundon@sondre-land.kommune.no (Send)
Inga Brenden
Lærer
Kontaktlærer 5B
inga.skirbekk@sondre-land.kommune.no (Send)
Kristin Sletten
Lærer
5. trinn
kristin.sletten@sondre-land.kommune.no (Send)
Kjersti Hagberg Solum
Lærer
Kontaktlærer 2B
kjersti.solum@sondre-land.kommune.no (Send)
Elin Sveen
Lærer
Faglærer mat & helse
elin.sveen@sondre-land.kommune.no (Send)
Brita Tveit
Lærer
Kontaktlærer 1A
brita.tveit@sondre-land.kommune.no (Send)
Ida Venåshagen
Lærer
Særskilt språkopplæring
Ida.Venashagen@sondre-land.kommune.no (Send)
Gerd Myklebust Wang
Lærer
Faglærer musikk, krle
Kari Sofie Wilberg
Logoped
karisofie.wilberg@sondre-land.kommune.no (Send)
Merethe Struksnæs
Lærer
4. trinn
Merethe.Struksnaes@sondre-land.kommune.no (Send)
Hilde Glomsås-Eide
Lærer
Kontaktlærer 5A
Hilde.Glomsas-Eide@sondre-land.kommune.no (Send)