Meny
Velg seksjon Forside
Øvre Br.bakken 1 / Jordbærveien 2 4635 Kristiansand
Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Redaktør: Inger Brit Torsøe
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søk i Biblioteket
Søk
Pedagogisk personale

Siden er under oppdatering

Anne Abelsen
Timelærer
Anne.Abelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Arild Røyseland
Kontaktlærer 5. trinn
arild.royseland@kristiansand.kommune.no (Send)
Bodil K. Nygård Laundal
Kontaktlærer 4. trinn
Bodil.K.N.Laundal@kristiansand.kommune.no (Send)
Bogdan Alexandru Fratila
Kontaktlærer 3. trinn
Bogdan.Alexandru.Fratila@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Pedersen Bisseth
Kontaktlærer 7. trinn
camilla.pedersen.bisseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Frikstad
SFO-leder
41 53 59 65
Cecilie.Frikstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Christine Svendsen
Timelærer
Christine.svendsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eddy Hallberg
Kontaktlærer 2. trinn
eddy.elisabeth.steinfeld.hallberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Eirin A. Aakre
Kontaktlærer 3. trinn
Eirin.anette.aakre@kristiansand.kommune.no (Send)
Eyvind Myhrstad Ingvaldsen
Kontaktlærer 1. trinn
Eyvind.Myhrstad.Ingvaldsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Geir A Birkeland
Kontaktlærer 2. trinn
Geir.Andre.Birkeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gro Anita Pedersen
Kontaktlærer 4. trinn
Gro.A.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Hjetland Håkedal
Timelærer
Hanne.Hjetland.Hakedal@kristiansand.kommune.no (Send)
Hans Georg Sollie
Sosiallærer
41 53 59 68
Hans.Georg.Sollie@kristiansand.kommune.no (Send)
Hans Petter Berg
Kontaktlærer 5. trinn
Hans.P.Berg@kristiansand.kommune.no (Send)
Hege Skår
Kontaktlærer 6. trinn
hege.skar@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Dahle
Kontaktlærer 2. trinn
ingrid.dahle@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Hanne S. Landa
Timelærer
Ingrid.H.S.Landa@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Askland
Kontaktlærer 5. trinn
Jan.Askland@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Robert Bjorvand
Kontaktlærer 7. trinn
Jan.R.Bjorvand@kristiansand.kommune.no (Send)
Jarle Gundersen
Timelærer
Jarle.Gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Joakim Aas Pedersen
Kontaktlærer 3. trinn
Joakim.Aas.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kathrine Gabrielsen
Kontaktlærer 7. trinn
kathrine.gabrielsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Knut A. Johansen
Spes.ped.koordinator
Timelærer
41 53 59 69
knut.arne.johansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Lars Rosseland Knutson
Kontaktlærer 4. trinn
IKT-kontakt
Lars.Rosseland.Knutson@kristiansand.kommune.no (Send)
Lina Berg Jamtun
Timelærer
Lina.Berg.Jamtun@kristiansand.kommune.no (Send)
Linda Beate Fidjeland
Kontaktlærer 5. trinn
Linda.Beate.Fidjeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Maja M. Tonheim
Timelærer
Maja.Maria.Tonheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Malene Kvesetmoen Dahl
Timelærer
Malene.Kvesetmoen.Dahl@kristiansand.kommune.no (Send)
Malika Rasukhanova
Timelærer
Malika.S.Rasukhanova@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Heddeland
Timelærer
mette.heddeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Olav S. Hunemo
Timelærer
Olav.Skogen.Hunemo@kristiansand.kommune.no (Send)
Ole Johan Ryghseter
Kontaktlærer 6. trinn
ole-johan.ryghseter@kristiansand.kommune.no (Send)
Rebecca V Jakobsen
Kontaktlærer 4. trinn
Rebecca.V.Jakobsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Rita Jermansen Imenes
Kontaktlærer 2. trinn
Rita.Jermansen.Imenes@kristiansand.kommune.no (Send)
Rune Heggland
Timelærer
Rune.Heggland@kristiansand.kommune.no (Send)
Siril Madland Herikstad
Timelærer
Siril.Madland.Herikstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Tonje E. Nordbø
Kontaktlærer 1. trinn
Tonje.Eie.Nordbo@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Christoffersen
Kontaktlærer 1. trinn
Tone.Christoffersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Åse Reidun Svaland Kregnes
Kontaktlærer 1. trinn
Ase.Reidun.Svaland.Kregnes@kristiansand.kommune.no (Send)