Meny
Velg seksjon Forside
Heståsen skole Jordbærveien 2 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Brattbakken skole Øvre Brattbakken 1 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Dyrdahl
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2021><<
mai 2021
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
mai
13
2021
Skole og SFO er stengt
Hele dagen
mai
14
2021
Skole og SFO er stengt
Hele dagen
mai
17
2021
Skole og SFO er stengt.
Hele dagen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søk i Biblioteket
Søk
Pedagogisk personale

Siden er under oppdatering

Anne Abelsen
Timelærer
Anne.Abelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Arild Røyseland
Kontaktlærer 7. trinn
arild.royseland@kristiansand.kommune.no (Send)
Bogdan Alexandru Fratila
Kontaktlærer 5. trinn
Bogdan.Alexandru.Fratila@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Pedersen Bisseth
Timelærer
camilla.pedersen.bisseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Christine Svendsen
Kontaktlærer 2. trinn
Christine.Svendsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eddy Hallberg
Kontaktlærer 1. trinn
eddy.elisabeth.steinfeld.hallberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Eirin A. Aakre
Kontaktlærer 5. trinn
Eirin.anette.aakre@kristiansand.kommune.no (Send)
Espen Nesse
Kontaktlærer 6. trinn
Espen.N.Nesse@kristiansand.kommune.no (Send)
Eyvind Myhrstad Ingvaldsen
Kontaktlærer 3. trinn
Eyvind.Myhrstad.Ingvaldsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Filip Madsen Tysland
Timelærer
Filip.Madsen.Tysland@kristiansand.kommune.no (Send)
Geir A Birkeland
Kontaktlærer 1. trinn
Geir.Andre.Birkeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gro Anita Pedersen
Kontaktlærer 6. trinn
Gro.A.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Guro Haaland
Kontaktlærer 3. trinn
Guro.Haaland@kristiansand.kommune.no (Send)
Hans Georg Sollie
Sosiallærer
41 53 59 68
Hans.Georg.Sollie@kristiansand.kommune.no (Send)
Hans Petter Berg
Kontaktlærer 7. trinn
Hans.P.Berg@kristiansand.kommune.no (Send)
Hege Skår
Timelærer
hege.skar@kristiansand.kommune.no (Send)
Heidi Johannessen
Timelærer
Heidi.Johannessen@kristiansand.kommune.no (Send)
Håvard Solli-Kleivset
Kontaktlærer 6. trinn
Havard.Kleivset@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Dahle
Kontaktlærer 4. trinn
ingrid.dahle@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Hanne S. Landa
Timelærer
Ingrid.H.S.Landa@kristiansand.kommune.no (Send)
Irene Skram
Kontaktlærer 3. trinn
Irene.Skram@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Askland
Kontaktlærer 4. trinn
Jan.Askland@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Robert Bjorvand
Timelærer
Jan.R.Bjorvand@kristiansand.kommune.no (Send)
Jarle Gundersen
I permisjon
Jarle.Gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Joakim Aas Pedersen
Kontaktlærer 5. trinn
Joakim.Aas.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Knut A. Johansen
Spes.ped.koordinator
Timelærer
41 53 59 69
knut.arne.johansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristian Engebretsen
Timelærer
Kristian.Engebretsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Lars Rosseland Knutson
Kontaktlærer 2. trinn
IKT-kontakt
Lars.Rosseland.Knutson@kristiansand.kommune.no (Send)
Lina Berg Jamtun
Kontaktlærer 2. trinn
Lina.Berg.Jamtun@kristiansand.kommune.no (Send)
Linda Beate Fidjeland
Kontaktlærer 7. trinn
Linda.Beate.Fidjeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Maja M. Tonheim
Timelærer
Maja.Maria.Tonheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Malika Rasukhanova
Timelærer
Malika.S.Rasukhanova@kristiansand.kommune.no (Send)
Martin Myklebust
Kontaktlærer 6. trinn
Martin.Myklebust@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Heddeland Martens
Kontaktlærer 4. trinn
mette.heddeland.martens@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica Günther
Timelærer
Monica.Gunther@kristiansand.kommune.no (Send)
Olav S. Hunemo
I permisjon
Olav.Skogen.Hunemo@kristiansand.kommune.no (Send)
Ole Johan Ryghseter
Kontaktlærer 4. trinn
ole-johan.ryghseter@kristiansand.kommune.no (Send)
Rebecca V Jakobsen
I permisjon
Rebecca.V.Jakobsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Rita Jermansen Imenes
Spes.ped.koordinator
Timelærer
Rita.Jermansen.Imenes@kristiansand.kommune.no (Send)
Silje Vigemyr-Karlsen
Timelærer
Silje.Merete.Vigemyr.Karlsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Siril Madland Herikstad
I permisjon
Siril.Madland.Herikstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Thomas Brænde Omholt
Kontaktlærer 3. trinn
Thomas.Braende.Omholt@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Christoffersen
Timelærer
Tone.Christoffersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Tonje Eie Nordbø
Kontaktlærer 1. trinn
Tonje.Eie.Nordbo@kristiansand.kommune.no (Send)
Åse Reidun Svaland Kregnes
Timelærer
Ase.Reidun.Svaland.Kregnes@kristiansand.kommune.no (Send)