Meny
Velg seksjon Forside
Heståsen skole Jordbærveien 2 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Brattbakken skole Øvre Brattbakken 1 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Redaktør: Inger Brit Torsøe
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2020><<
april 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søk i Biblioteket
Søk
Pedagogisk personale

Siden er under oppdatering

Anne Abelsen
Timelærer
Anne.Abelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Arild Røyseland
Kontaktlærer 6. trinn
arild.royseland@kristiansand.kommune.no (Send)
Bodil K. Nygård Laundal
Timelærer
Bibliotekar
Bodil.K.N.Laundal@kristiansand.kommune.no (Send)
Bogdan Alexandru Fratila
Kontaktlærer 4. trinn
Bogdan.Alexandru.Fratila@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Pedersen Bisseth
Timelærer
camilla.pedersen.bisseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Charlotte Flaa
I permisjon
Charlotte.F.Jensen.Flaa@kristiansand.kommune.no (Send)
Christine Svendsen
Kontaktlærer 3. trinn
Christine.svendsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eddy Hallberg
Kontaktlærer 3. trinn
eddy.elisabeth.steinfeld.hallberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Eirin A. Aakre
Kontaktlærer 4. trinn
Eirin.anette.aakre@kristiansand.kommune.no (Send)
Espen Nesse
Kontaktlærer 5. trinn
Espen.N.Nesse@kristiansand.kommune.no (Send)
Eyvind Myhrstad Ingvaldsen
Kontaktlærer 2. trinn
Eyvind.Myhrstad.Ingvaldsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Geir A Birkeland
Kontaktlærer 3. trinn
Geir.Andre.Birkeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gro Anita Pedersen
Kontaktlærer 5. trinn
Gro.A.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Guro Haaland
Kontaktlærer 2. trinn
Guro.Haaland@kristiansand.kommune.no (Send)
Hans Georg Sollie
Sosiallærer
41 53 59 68
Hans.Georg.Sollie@kristiansand.kommune.no (Send)
Hans Petter Berg
Kontaktlærer 6. trinn
Hans.P.Berg@kristiansand.kommune.no (Send)
Hege Skår
Kontaktlærer 7. trinn
hege.skar@kristiansand.kommune.no (Send)
Heidi Johannessen
Timelærer
Heidi.Johannessen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Storesund
Timelærer
Hilde.Storesund@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Dahle
I permisjon
ingrid.dahle@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Hanne S. Landa
Timelærer
Ingrid.H.S.Landa@kristiansand.kommune.no (Send)
Irene Skram
Kontaktlærer 2. trinn
Irene.Skram@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Askland
Kontaktlærer 7. trinn
Jan.Askland@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Robert Bjorvand
Kontaktlærer 3. trinn
Jan.R.Bjorvand@kristiansand.kommune.no (Send)
Jarle Gundersen
I permisjon
Jarle.Gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Joakim Aas Pedersen
Kontaktlærer 4. trinn
Joakim.Aas.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Knut A. Johansen
Spes.ped.koordinator
Timelærer
41 53 59 69
knut.arne.johansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Lars Rosseland Knutson
Kontaktlærer 5. trinn
IKT-kontakt
Lars.Rosseland.Knutson@kristiansand.kommune.no (Send)
Lina Berg Jamtun
Kontaktlærer 1. trinn
Lina.Berg.Jamtun@kristiansand.kommune.no (Send)
Linda Beate Fidjeland
Kontaktlærer 6. trinn
Linda.Beate.Fidjeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Maja M. Tonheim
Timelærer
Maja.Maria.Tonheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Malene Kvesetmoen Dahl
Timelærer
Malene.Kvesetmoen.Dahl@kristiansand.kommune.no (Send)
Malika Rasukhanova
Timelærer
Malika.S.Rasukhanova@kristiansand.kommune.no (Send)
Mari N Sveberg
Timelærer
Mari.Nordby.Sveberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Heddeland
I permisjon
mette.heddeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica Günther
Timelærer
Monica.Gunther@kristiansand.kommune.no (Send)
Olav S. Hunemo
I permisjon
Olav.Skogen.Hunemo@kristiansand.kommune.no (Send)
Ole Johan Ryghseter
Kontaktlærer 7. trinn
ole-johan.ryghseter@kristiansand.kommune.no (Send)
Rebecca V Jakobsen
Kontaktlærer 5. trinn
Rebecca.V.Jakobsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Rita Jermansen Imenes
Kontaktlærer 1. trinn
Rita.Jermansen.Imenes@kristiansand.kommune.no (Send)
Rune Heggland
Timelærer
Rune.Heggland@kristiansand.kommune.no (Send)
Silje Vigemyr-Karlsen
Timelærer
Silje.Merete.Vigemyr.Karlsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Siril Madland Herikstad
Kontaktlærer 1. trinn
Siril.Madland.Herikstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Christoffersen
Timelærer
Tone.Christoffersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Åse Reidun Svaland Kregnes
Kontaktlærer 2. trinn
Ase.Reidun.Svaland.Kregnes@kristiansand.kommune.no (Send)