Meny
Velg seksjon Forside
Heståsen skole Jordbærveien 2 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Brattbakken skole Øvre Brattbakken 1 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Dyrdahl
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
sep
28
2020
Skolen er stengt, høstferie
Flere dager. Slutter 02.10.2020
sep
28
2020
SFO er åpen
Flere dager. Slutter 02.10.2020
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søk i Biblioteket
Søk
Fagarbeidere og assistenter

Ayhan Keskin
ayhan.keskin@kristiansand.kommune.no (Send)
Christoffer Steinsland Hvolbæk
Christoffer.Steinsland.Hvolbak@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Skavikmo
Elin.Skavikmo@kristiansand.kommune.no (Send)
Grethe Evensen
grethe.evensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Helle Mathisen
Helle.Mathisen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Moseid
Koordinator for Åpen skole
Ingrid.Moseid@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Lise Abrahamsen
Inger.L.Abrahamsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Jeanette Gundersen
jeanette.gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Bogstrand Tønnessen
Karianne.Tonnessen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marta Andrade
marta.andrade@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Karin Helmersen
mette.k.helmersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Taghred Boya
Taghred.Eliya.Boya@kristiansand.kommune.no (Send)
Torill Pettersen
Torill.Kivle.Pettersen@kristiansand.kommune.no (Send)