Meny
Velg seksjon Forside
Heståsen skole Jordbærveien 2 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Brattbakken skole Øvre Brattbakken 1 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Dyrdahl
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2021><<
mai 2021
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
mai
13
2021
Skole og SFO er stengt
Hele dagen
mai
14
2021
Skole og SFO er stengt
Hele dagen
mai
17
2021
Skole og SFO er stengt.
Hele dagen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søk i Biblioteket
Søk
Fagarbeidere og assistenter

Ayhan Keskin
ayhan.keskin@kristiansand.kommune.no (Send)
Christoffer Steinsland Hvolbæk
Christoffer.Steinsland.Hvolbak@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Skavikmo
Elin.Skavikmo@kristiansand.kommune.no (Send)
Grethe Evensen
grethe.evensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Helle Mathisen
Helle.Mathisen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Moseid
Koordinator for Åpen skole
Ingrid.Moseid@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Lise Abrahamsen
Inger.L.Abrahamsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Jeanette Gundersen
jeanette.gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Bogstrand Tønnessen
Karianne.Tonnessen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marta Andrade
marta.andrade@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Karin Helmersen
mette.k.helmersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Taghred Boya
Taghred.Eliya.Boya@kristiansand.kommune.no (Send)
Torill Pettersen
Torill.Kivle.Pettersen@kristiansand.kommune.no (Send)