Meny
Velg seksjon Forside
Heståsen skole Jordbærveien 2 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Brattbakken skole Øvre Brattbakken 1 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Redaktør: Inger Brit Torsøe
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2020><<
januar 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søk i Biblioteket
Søk
Fagarbeidere og assistenter

André Kopperud
Andre.Kopperud@kristiansand.kommune.no (Send)
Ayhan Keskin
ayhan.keskin@kristiansand.kommune.no (Send)
Christoffer Steinsland Hvolbæk
Christoffer.Steinsland.Hvolbak@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Skavikmo
Elin.Skavikmo@kristiansand.kommune.no (Send)
Grethe Evensen
grethe.evensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hamide Haidari
Hamide.Haidari@kristiansand.kommune.no (Send)
Helle Mathisen
Helle.Mathisen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingrid Moseid
Koordinator for Åpen skole
Ingrid.Moseid@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Lise Abrahamsen
Inger.L.Abrahamsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Jeanette Gundersen
jeanette.gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Bogstrand Tønnessen
Karianne.Tonnessen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marta Andrade
marta.andrade@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Karin Helmersen
mette.k.helmersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Patrick Minchin
Patrick.Minchin@kristiansand.kommune.no (Send)
Taghred Boya
Taghred.Eliya.Boya@kristiansand.kommune.no (Send)
Torill Pettersen
Torill.Kivle.Pettersen@kristiansand.kommune.no (Send)