Meny
Velg seksjon Framside
Hauso skule 5777 Grimo
Telefon: 53666213 Send e-post til oss
Redaktør: Hilde Norheim
Dagar att til nye 1. klasse og nye 8. klasse kjem!
19.08.2019 kl 08:20
00
dagar
:
00
timar
:
00
min
:
00
sec
Velkomne til Hauso skule! :)
Skuleruta for Ullensvang
Skuleruta for 2018/2019
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Elevmiljø
Nullmobbing.no
Tilsette ved skulen 2018/2019

Ingvild Hauso
Rektor
90078277
ingvild.hauso@ullensvang.herad.no (Send)
Sigrid Elisabeth Widding
Inspektør og rådgjevar
97519914
sewi@ullensvang.herad.no (Send)
Agnethe Jåstad Raaen
Kontormedarbeidar
48149928
agnethe.raaen@ullensvang.herad.no (Send)
Jofrid Halvorsen
Kontaktlærar 1., 2. og 3. klasse
48023380
jhal@ullensvang.herad.no (Send)
Solveig Bleie
Kontaktlærar 4. og 5. klasse
91568899
sble@ullensvang.herad.no (Send)
Sonja Velure
Kontaktlærar 6. og 7. klasse
41248775
svel@ullensvang.herad.no (Send)
Sidsel Aas Pugerud
Kontaktlærar 8. klasse
41337017
sapu@ullensvang.herad.no (Send)
Mona Østerbø
Kontaktlærar 9. klasse
91885063
mona.osterbo@ullensvang.herad.no (Send)
Hilde Norheim
Kontaktlærar 10. klasse
97667663
hilde.norheim@ullensvang.herad.no (Send)
Dagny Helland
Spesialpedagog
90523298
dhel@ullensvang.herad.no (Send)
Evelyn Sekse Haustveit
Faglærar
47416020
esha@ullensvang.herad.no (Send)
Tore Bergum
Faglærar i matematikk og naturfag
99358760
tber@ullensvang.herad.no (Send)
David Carmichael
Faglærar
91308029
dcar@ullensvang.herad.no (Send)
Torill Raaen Jaastad
Faglærar
95774903
trja@ullensvang.herad.no (Send)
Camelia Mannsåker
Faglærar i språkfag og KRLE
90173243
cman@ullensvang.herad.no (Send)
Silje Selvær
Faglærar allmenne fag
91580895
ssel@ullensvang.herad.no (Send)
Anja Førde Velure
Faglærar
98454248
anja.forde.velure@ullensvang.herad.no (Send)
Ingvild Kvestad
Bibliotekar
90051647
ingvild.kvestad@ullensvang.herad.no (Send)
Kari Wagtskjold
SFO-leiar og assistent
93607470
kari.wagtskjold@ullensvang.herad.no (Send)
Turid Langesæter
Spesialpedagogisk assistent og SFO-tilsett
97499127
turid.langesater@ullensvang.herad.no (Send)
Randi Reisæter
SFO-tilsett og assistent
95025502
randi.reiseter@ullensvang.herad.no (Send)
Anita Nesheim
Reinhaldar
41145717
Anita Måge
Reinhaldar
41358604
Tor Aarekol
Vaktmeister
95150849