Meny
Velg seksjon Framside
Hauso skule 5777 Grimo
Telefon: 53666213 Send e-post til oss
Redaktør: Hilde Norheim
Skuleruta for Ullensvang
Skulerute 2019/2020
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Elevmiljø
Nullmobbing.no
Tilsette ved skulen 2019/2020

Ingvild Hauso
Rektor
90078277
ingvild.hauso@ullensvang.kommune.no (Send)
Sigrid Elisabeth Widding
Inspektør og rådgjevar
97519914
sigrid.elisabeth.widding@ullensvang.kommune.no (Send)
Agnethe Jåstad Raaen
Kontormedarbeidar
48149928
agnethe.raaen@ullensvang.kommune.no (Send)
Jofrid Halvorsen
Kontaktlærar 1., 2. og 3. klasse
48023380
jofrid.halvorsen@ullensvang.kommune.no (Send)
Solveig Bleie
Kontaktlærar 4. og 5. klasse
91568899
solveig.bleie@ullensvang.kommune.no (Send)
Sonja Velure
Kontaktlærar 6. og 7. klasse
41248775
sonja.velure@ullensvang.kommune.no (Send)
Evelyn Sekse Haustveit
Kontaktlærar 8. klasse
47416020
evelyn.sekse.haustveit@ullensvang.kommune.no (Send)
Sidsel Aas Pugerud
Kontaktlærar 9. klasse
41337017
sidsel.aas.pugerud@ullenvang.kommune.no (Send)
Mona Østerbø
Kontaktlærar 10. klasse
91885063
mona.osterbo@ullensvang.kommune.no (Send)
Hilde Norheim
Faglærar matematikk og naturfag
97667663
hilde.norheim@ullensvang.kommune.no (Send)
Dagny Helland
Spesialpedagog
90523298
dagny.helland@ullensvang.kommune.no (Send)
Tore Bergum
Faglærar i matematikk og naturfag
99358760
tore.bergum@ullensvang.kommune.no (Send)
David Carmichael
Faglærar
91308029
david.carmichael@ullensvang.kommune.no (Send)
Torill Raaen Jaastad
Faglærar
95774903
torill.raaen.jaastad@ullensvang.kommune.no (Send)
Camelia Mannsåker
Faglærar i språkfag og KRLE
90173243
camelia.mannsaker@ullensvang.kommune.no (Send)
Silje Selvær
Faglærar allmenne fag
91580895
silje.selver@ullensvang.kommune.no (Send)
Marte Bremnes
Faglærar
marte.bremnes@ullensvang.kommune.no (Send)
Ingvild Kvestad
Bibliotekar
90051647
ingvild.kvestad@ullensvang.kommune.no (Send)
Turid Langesæter
Spesialpedagogisk assistent og SFO-tilsett
97499127
turid.langesater@ullensvang.kommune.no (Send)
Randi Reisæter
SFO-tilsett og assistent
95025502
randi.reiseter@ullensvang.kommune.no (Send)
June Lilleås
SFO-tilsett og assistent
97072259
june.lilleås@ullensvang.kommune.no (Send)
Anita Nesheim
Reinhaldar
41145717
Anita Måge
Reinhaldar
41358604
Tor Aarekol
Vaktmeister
95150849