Meny
Forside
Ystnesveien 34 9550 Øksfjord
Telefon: 78453112 Send oss e-post
Redaktør: Marit Olsen
Det er 2 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Våre ansatte

Dette er våre ansatte her på Høgtun skole

Marit Olsen
rektor
marit.olsen@loppa.kommune.no (Send)
Maria Sotkajærvi
Ressurslærer og lærer
maria.sotkajaervi@loppa.kommune.no (Send)
Erling Thomassen
Rådgiver og lærer
erling.thomassen@loppa.kommune.no (Send)
Siw Jensen
Loppa kulturskole, DKS- og UKM-kontakt og lærer
siw.jensen@loppa.kommune.no (Send)
Anneli Vestre
Sosiallærer i Loppa og lærer
anneli.vestre@loppa.kommune.no (Send)
Åge-Martin Jensen
IKT-kontakt og lærer
age-martin.jensen@loppa.kommune.no (Send)
Åse Rydheim
lærer
ase.rydheim@loppa.kommune.no (Send)
Ingrid Dahl
lærer, kunst og håndverk
ingrid.dahl@loppa.kommune.no (Send)
Line Olsen
lærer
line.olsen@loppa.kommune.no (Send)
Anne Marte Haugen
lærer
anne.m.haugen@loppa.kommune.no (Send)
Ann Margrethe Flåten
lærer
ann.m.flaaten@loppa.kommune.no (Send)
Reidar Bjerkeli
lærer
reidar.bjerkeli@loppa.kommune.no (Send)