Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5.-6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2018><<
juli 2018
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Øvrig personal ved Innføringsskolen 1.-10. trinn

Talar Aran
Lærer 8.-.10. trinn
talar.aran@stavanger.kommune.no (Send)
Muzaffer Ciftci
Lærer og miljøterapeut 8.-10. trinn
51506755
muzaffer.ciftci@stavanger.kommune.no (Send)
Sandhya Deshpande
Skoleassistent
sandhya.deshpande@stavanger.kommune.no (Send)
Mohammad Habeeb
Lærer 8.-10. trinn
mohammad.habeeb@stavanger.kommune.no (Send)
Espen Iden
Lærer 8.-10. trinn
espen.iden@stavanger.kommune.no (Send)
Özhan Kütük
Miljøterapeut 1.-7. trinn
okutuk@stavanger.kommune.no (Send)
Miguel Pinzon
Faglærer i kroppsøving 2. - 7. trinn
miguel.pinzon@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Edith Briceno Rege
IKT-veileder
51 50 84 62
maria.edith.rege@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Stene
Lærer 1.- 7. trinn
estene@stavanger.kommune.no (Send)
Fatemeh Kazem Tabrizi
Faglærer i kunst og håndverk og norsk 3.-7. trinn
51506697
fatemeh.kazem.tabrizi@stavanger.kommune.no (Send)
Rima Valynia
Skoleassistent
51 50 66 92
rima.shamsollah.valynia@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Vestli
Lærer 1.-7. trinn
marianne.vestli@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Jenssen Walland
Lærer 8.-10. trinn
wenche.jenssen.walland@stavanger.kommune.no (Send)
Gjejrane Zeqiraj
Skoleassistent
xhejrane.gashi@stavanger.kommune.no (Send)