Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5.-6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Øvrig personal ved Innføringsskolen 1.-10. trinn

Tone Irene Sømme Bogsnes
Faglærer
(Permisjon)
tone.bogsnes@stavanger.kommune.no
Muzaffer Ciftci
Lærer og miljøarbeider 8.-10. trinn
51506755
muzaffer.ciftci@stavanger.kommune.no (Send)
Sandhya Deshpande
Skoleassistent 1.-7. trinn
51508809
sandhya.deshpande@stavanger.kommune.no (Send)
Janne Gravdal
Faglærer
(Permisjon)
Espen Iden
Faglærer på 8-10 trinn og i kombiklasse Godalen vgs
51506671
espen.iden@stavanger.kommune.no (Send)
Miguel Pinzon
Faglærer i kroppsøving 2. - 7. trinn
miguel.pinzon@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Edith Briceno Rege
IKT-veileder
51 50 84 62
maria.edith.rege@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Salbu
Faglærer kombiklasse Godalen vgs
elisabeth.salbu@skole.rogfk.no (Send)
Thomas Fabian Sebastian
Miljøarbeider 8.-10. trinn
51508950
Thomas.Fabian.Sebastian@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Stene
Faglærer
(Permisjon)
estene@stavanger.kommune.no (Send)
Fatemeh Kazem Tabrizi
Faglærer i kunst og håndverk og norsk 3.-7. trinn
51506697
fatemeh.kazem.tabrizi@stavanger.kommune.no (Send)
Rima Valynia
Skoleassistent 1.-7. trinn
51 50 66 92
rima.valynia@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Vestli
Faglærer
(Permisjon)
marianne.vestli@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Jenssen Walland
Faglærer 8.-10. trinn
wenche.jenssen.walland@stavanger.kommune.no (Send)
Recep Yasar
Miljøarbeider
51 66 49 46
recep.yasar@stavanger.kommune.no (Send)