Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5.-6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2018><<
september 2018
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Øvrig personal ved Innføringsskolen 1.-10. trinn

Muzaffer Ciftci
Lærer og miljøterapeut 8.-10. trinn
51506755
muzaffer.ciftci@stavanger.kommune.no (Send)
Helena Da Silva-Tønnessen
Lærer 5.-7. trinn
helena.silva-tonnessen@stavanger.kommune.no (Send)
Sandhya Deshpande
Skoleassistent
sandhya.deshpande@stavanger.kommune.no (Send)
Abdul Rahman Hilal
Skoleassistent
abdul.rahman.hilal@stavanger.kommune.no (Send)
Espen Iden
Lærer 8.-10. trinn
espen.iden@stavanger.kommune.no (Send)
Özhan Kütük
Miljøterapeut 1.-7. trinn
okutuk@stavanger.kommune.no (Send)
Jeffrey Norton
Lærer 8.-10. trinn
jeffrey.keith.norton@stavanger.kommune.no (Send)
Miguel Pinzon
Faglærer i kroppsøving 2. - 7. trinn
miguel.pinzon@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Edith Briceno Rege
IKT-veileder
51 50 84 62
maria.edith.rege@stavanger.kommune.no (Send)
Fatemeh Kazem Tabrizi
Faglærer i kunst og håndverk og norsk 3.-7. trinn
51506697
fatemeh.kazem.tabrizi@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Jenssen Walland
Lærer 8.-10. trinn
wenche.jenssen.walland@stavanger.kommune.no (Send)
Recep Yasar
Miljøterapeut
51 66 49 46
recep.yasar@stavanger.kommune.no (Send)
Gjejrane Zeqiraj
Skoleassistent
xhejrane.gashi@stavanger.kommune.no (Send)