Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5.-6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte 8.-10. trinn

Espen Iden
Kontaktlærer 8.-10. A
espen.iden@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Jenssen Walland
Kontaktlærer 8.-10. B
wenche.jenssen.walland@stavanger.kommune.no (Send)
Annette Larsen
Kontaktlærer 8.-10.C
annette.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Talar Aran
Faglærer
talar.aran@stavanger.kommune.no (Send)
Muzaffer Ciftci
Faglærer og miljøarbeider
51 50 67 55
muzaffer.ciftci@stavanger.kommune.no (Send)
Melissa Dugan
Assistent 8.-10- trinn
melissa.dugan@stavanger.kommune.no (Send)
Janne Gravdal
Faglærer
janne.gravdal@stavanger.kommune.no (Send)
Marta Wanda Jedra
Faglærer
51 50 89 19
marta.wanda.jedra@stavanger.kommune.no (Send)
Jeffrey Keith Norton
Faglærer
jeffrey.keith.norton@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Edith Briceno Rege
Pedagogisk IKT-veileder
51 50 84 62
maria.edith.rege@stavanger.kommune.no (Send)
Thomas Fabian Sebastian
Miljøarbeider
51 50 89 50
Thomas.Fabian.Sebastian@stavanger.kommune.no (Send)
Lena Skår Størseth
Faglærer
51 50 88 25
lena.storseth@stavanger.kommune.no (Send)