Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2021><<
juli 2021
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
aug
02
2021
Resepsjonen og administrasjon åpner igjen etter sommerferien
Hele dagen
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte 8.-10. trinn

Espen Iden
Kontaktlærer 8.-10. A
espen.iden@stavanger.kommune.no (Send)
Talar Aran
Kontaktlærer 8.-10. B
talar.aran@stavanger.kommune.no (Send)
Janne Gravdal
Kontaktlærer 8.-10. C
janne.gravdal@stavanger.kommune.no (Send)
Muzaffer Ciftci
Faglærer og miljøarbeider
51 50 67 55
muzaffer.ciftci@stavanger.kommune.no (Send)
Marta Wanda Jedra
Faglærer
51 50 89 19
marta.wanda.jedra@stavanger.kommune.no (Send)
Annette Larsen
Faglærer
annette.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Edith Briceno Rege
Pedagogisk IKT-veileder
51 50 84 62
maria.edith.rege@stavanger.kommune.no (Send)
Thomas Fabian Sebastian
Miljøarbeider
51 50 89 50
Thomas.Fabian.Sebastian@stavanger.kommune.no (Send)
Lena Skår Størseth
Faglærer
51 50 88 25
lena.storseth@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Jenssen Walland
Faglærer
wenche.jenssen.walland@stavanger.kommune.no (Send)
Jeffrey Keith Norton
Permisjon skoleåret 21-22
jeffrey.keith.norton@stavanger.kommune.no (Send)