Meny
Velg seksjon Framside
Kleppelundvegen 17 4352 Kleppe
Telefon: Rektor 51 42 98 97 Send e-post til oss
Redaktør: Jan Bekkum
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2018><<
april 2018
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Våre ansatte

Jan Bekkum
Rektor
992 92 105
jan.bekkum@klepp.kommune.no (Send)
Lillian Hjørnevik
Kontor og lærar i piano
412 94 312
lillian.hjornevik@klepp.kommune.no (Send)
Frode Brundtland
Lærar i gitar og messinginstrument
975 20 289
frode.brundtland@broadpark.no (Send)
Sofya Dudaeva
Dirigent og lærar i treblås
Dirigent i Klepp og Orre skulekorps
954 80 765
dsa612@yahoo.com (Send)
Olaug Mette Hafsahl
Lærar i piano
480 33 713
mette.hafsahl@lyse.net (Send)
Frank Robert Andreassen
Lærar i Drama
994 76 687
Marthe Ellisif Larsen
Lærar i messinginstrument
404 56 550
marthe_larsen@hotmail.com (Send)
Tone Omdal
instruktør i klarinett og saxofon korps
900 51 159
neryanel@hotmail.com (Send)
Nadja Prudnikova
Lærar i fiolin
Instruktør i JUSI
988 90 928
nadezhdaprud@gmail.com (Send)
Mikal Risa
Lærar i Slagverk
915 24 581
mikalrisa@gmail.com (Send)
Saulius Trepekunas
Dirigent Bore skulekorps
466 80 186
saulius@trep.no (Send)
Alexander Slabinski
Lærar i saxofon og tverrfløyte
414 10 664
aslab@broadpark.no (Send)
Anne Margrethe Eikaas Svanes
Lærar i Sang og stemmebruk
924 20 934
am-eikaas@lyse.net (Send)
Uri Yedid
Lærar i gitar, el-gitar og bass
938 14 929
uyedid@kleppnett.no (Send)
Goedele Taveirne
Pianolærer og akkompagnatør
988 10 083
goedele14@hotmail.com (Send)
Elzbieta Dabrowska
Lærar i Harpe
463 81 476
elapazur@gmail.com (Send)
Clive Swanswinski
Dirigent Tu skulekorps
932 64 739
tubaclive@gmail.com (Send)
Magnar Helland
Lærer slagverk korps
990 28 690
magnar.helland@me.com (Send)
Hanne Marthe Grønneberg Wick
instruktør Lys messing korps
915 34 412
trompetlaura@hotmail.com (Send)
Oddny Friestad Hassel
Lærar kunstfag
901 72 821
oddnyfr@gmail.com (Send)