Meny
Velg avdelinger Framside
Stasjonsvegen 26B 4352 Kleppe
Telefon: 51 42 97 00 Send e-post til oss
Redaktør: Kjetil Myklebust
Pålogging Visma FLYT skule
Pålogging Visma FLYT
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2018><<
april 2018
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Elevundersøkinga
Elevundersøkinga
Foreldreundersøkinga
Foreldreundersøkinga
Miljøarbeidarar

Karin Braut Haukali
Miljøarbeidar
Karin.Braut.Haukali@klepp.kommune.no (Send)
Hanne Hove
Miljøarbeidar
Hanne.Hove@klepp.kommune.no (Send)
Frøydis L Kyllingstad
Miljøarbeidar
Kantineansvarleg
Froydis.L.Kyllingstad@klepp.kommune.no (Send)
Tone Wenche Salte
Miljøarbeidar
Tone.Wenche.Salte@klepp.kommune.no (Send)
Rita Irene Sikveland
Miljøarbeidar
Rita.Irene.Sikveland@klepp.kommune.no (Send)
Irene Margrethe Soltvedt
Miljøterapeut
Irene.Margrethe.Soltvedt@klepp.kommune.no (Send)
Mai Ragnhild Svendsen
Miljøterapeut
Mai.Ragnhild.Svendsen@klepp.kommune.no (Send)
Merethe Karlstad Årdal
Miljøarbeidar
Merethe.Karlstad.Ardal@klepp.kommune.no (Send)