Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse: Kongsgård allé 20 4631 Kristiansand Telefon: 3810 7800 Faks: 3810 7805 Send oss e-post
Fakturaadresse: Kristiansand kommune, fakturamottak Postboks 408 Lund, 4604 Kristiansand
Postadresse: Postboks 417 Lund, 4604 Kristiansand
Redaktør: Rektor Morten Hauger
Gå til Its Learning
SØK I BIBLIOTEKBASE
Søk ...
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
- Inntak og merkantil

Inntak og merkantil: Her er en oversikt over skolesenterets merkantile personale og arbeidsoppgavene til de enkelte.
Telefon sentralbord:  3810 7800
Telefaks:  3810 7805

Besøksadresse: Kongsgård skolesenter, Kongsgård allé 20, 4631 KRISTIANSAND 
Postadresse: Kongsgård skolesenter, Postboks 417 Lund, 4604 KRISTIANSAND

 


Cecilie Jakobsen
1. konsulent
Kontoret
38107800
cecilie.jakobsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Else Aske Kiledal
1. konsulent
Kontoret
38107804
else.aske.kiledal@kristiansand.kommune.no (Send)
Solfrid Grøtan
1. konsulent
Resepsjonen
38107800
solfrid.grotan@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla A. Tveitdal
1. konsulent
Resepsjonen
38107800
camilla.a.tveitdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Mahnaz Golshan
NIR-koordinator
38107803
mahnaz.golshan@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica Røyrås Otterå
1. konsulent
Inntak- og elevregistrering
38107878
monica.royras@kristiansand.kommune.no (Send)
Karen Vigdis Knoph Aamodt
Inntaksansvarlig
38107827
karen.vigdis.aamodt@kristiansand.kommune.no (Send)
Brit Ruthjersen
Fagkonsulent
Inntak- og elevregistrering
38107866
brit.ruthjersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Christiane Stangebye
Bibliotekansv.
38107877
christiane.stangebye@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Simon Husebye
Prøveansvarlig
38107812
cecilie.simon.husebye@kristiansand.kommune.no (Send)