Meny
Velg seksjon Forside
Suldalsveien 2 4617 Kristiansand
Telefon: 38 12 10 00 Send oss e-post
Redaktør: Ragnhild E. Andersen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Link til Barnevakten
Barnevakten
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2021><<
januar 2021
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere kompetanseskolen U-trinn

Beathe Eraker
Kontaktlærer U1
38121000
beathe.eraker@kristiansand.kommune.no (Send)
Marita Klausen
Kontaktlærer U1
38121000
marita.klausen@kristiansand.kommune.no (Send)
Agnette Vetrhus
Kontaktlærer U2
38121000
agnette.vetrhus@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunnar Løvdahl
Kontaktlærer U2
38121000
gunnar.lovdahl@kristiansand.kommune.no (Send)
Lisbeth S. Enes
Kontaktlærer U3
38121000
lisbeth.selvaag.enes@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica Franciska Nixon
Kontaktlærer U4
38121000
monica.nixon@kristiansand.kommune.no (Send)
Siv Egeland-Eriksen
Kontaktlærer U5
38121000
siv.egeland-eriksen@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Elise Bø Mikalsen
Kontaktlærer U5
38121000
inger.elise.bo.mikalsen@kristiansand.kommune.no (Send)