Meny
Velg seksjon Forside
Innføringsklasse
Stadionveien 12, 4580 Lyngdal Postboks 186, 4576 Lyngdal
Telefon: 38334250 Send oss e-post
Redaktør: Ingfrid Farestad Skofteland
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Lyngdal ungdomsskole - epostliste

Skolen ligger i Lyngdal sentrum, Alleen. Den har omtrent 350 elever fordelt på 4 paralleller og en innføringsklasse.

 

Under er en oversikt over ansatte ved skolens epostadresser:

Ingfrid Farstad Skofteland        rektor                       ingfrid.farestad.skofteland@lyngdal.kommune.no
Ameli Rebekka Rølland            lærer                       ameli.rebekka.rolland@lyngdal.kommune.no
Anita Aaberg                                                            Anita.Aaberg@lyngdal.kommune.no
Anne P. Sandvik Johansen       lærer                       Anne.P.Sandvik.Johansen@lyngdal.kommune.no
Astrid Karin Rødseth                sosiallærer              Astrid.Karin.Rodseth@lyngdal.kommune.no
Barbro Hauge                           sosionom                Barbro.Hauge@lyngdal.kommune.no
Birgitte Spilde                           lærer                       Birgitte.Spilde@lyngdal.kommune.no
Bjørg Hovden                                                           Bjorg.Hovden@lyngdal.kommune.no
Brit Egeland                                                              brit.egeland@lyngdal.kommune.no
Cecilie Hagestrand                   kontaktlærer           Cecilie.Hagestrand@lyngdal.kommune.no
Celina Ingebretsen                                                   celina.ingebretsen@lyngdal.kommune.no
Charlott Haagensen                 kontaktlærer            charlott.haagensen@lyngdal.kommune.no
Christine Krag Andreassen                                      Christine.Krag.Andreassen@lyngdal.kommune.no
Christoffer Tangås                                                    christoffer.tangas@lyngdal.kommune.no
Eldbjørg Arnegård                                                    eldbjorg.arnegard@lyngdal.kommune.no
Elin Hægeland                          kontaktlærer           Elin.Haegeland@lyngdal.kommune.no
Grethe G. Vatland                     lærer                      Grethe.Gundersen.Vatland@lyngdal.kommune.no
Haldis Quale                             kontaktlærer           Haldis.Quale@lyngdal.kommune.no
Hanne Vidringstad                    kontaktlærer           hanne.vidringstad@lyngdal.kommune.no
Håvard Naterstad                      kontaktlærer          Havard.Naterstad@lyngdal.kommune.no
Ingrid Cecilie Kristensen           kontaktlærer           Ingrid-Cecilie.Kristensen@lyngdal.kommune.no
Ingvild Løvdal                                                          Ingvild.Lovdal@lyngdal.kommune.no
Isabell Aas                                lærer                       isabell.aas@lyngdal.kommune.no
Janike Raen Einerkjær             lærer                      Janike.Raaen.Einerkjaer@lyngdal.kommune.no
Jens Petter Toft                         kontaktlærer          Jens.Petter.Toft@lyngdal.kommune.no
Johan Øye                                kontaktlærer          Johan.Oye@lyngdal.kommune.no
Jon Andreas Vinsrygg              kontaktlærer           jon.vinsrygg@lyngdal.kommune.no
Kristian Johnsen Håberg          kontaktlærer           kristian.johnsen.haaberg@lyngdal.kommune.no
Kristian Kjørrefjord                    kontaktlærer          Kristian.Kjorrefjord@lyngdal.kommune.no
Kurt Gundersen                                                      Kurt.Gundersen@lyngdal.kommune.no
Laila Hægeland Quint              kontaktlærer           Laila.Haegeland.Quint@lyngdal.kommune.no
Laila Ånensen Hagnes                                           Laila.Hagnes@lyngdal.kommune.no
Lena Fredbo                             kontaktlærer          lena.fredbo@lyngdal.kommune.no
Linda Fjeldsgård Pedersen      kontaktlærer           linda.pedersen@lyngdal.kommune.no
Linda Mersland                         kontaktlærer          linda.mersland@lyngdal.kommune.no
Linda Nissen                                                           Linda.Nissen@lyngdal.kommune.no
Margrethe Wilhelmsen             lærer                       margrete.wilhelmsen@lyngdal.kommune.no
Marine Voskanyan                    lærer                      Marine.Voskanyan@lyngdal.kommune.no
Marit Svennevik                       inspektør                Marit.Hanne.Eggum.Svennevik@lyngdal.kommune.no
Martha Aardal                                                         Martha.Aardal@lyngdal.kommune.no
Oddvar Steffensen                   lærer                      Oddvar.Steffensen@lyngdal.kommune.no
Olaug Kathrine H. Foss            kontaktlærer          Olaug.Kathrine.H.Foss@lyngdal.kommune.no
Ole Flåto                                   kontaktlærer          ole.flato@lyngdal.kommune.no
Per Grimsby                             lærer                      Per.Grimsby@lyngdal.kommune.no
Pia Skurve                                merkantil                Pia.Cathrin.Skurve@lyngdal.kommune.no
Renate Birkeland Olsen                                          Renate.Birkeland.Olsen@lyngdal.kommune.no
Rita Foss                                                                 Rita.Foss@lyngdal.kommune.no
Rita Qvarfordt                                                          rita.qvarfordt@lyngdal.kommune.no
Rolf Guldbrandsen                                                  rolf.guldbrandsen@lyngdal.kommune.no
Robert Walla                                                            Robert.Walla@lyngdal.kommune.no
Sandra Hansen Andreassen                                   Sandra.Hansen.Andreassen@lyngdal.kommune.no
Sharon Manneråk Lindland     kontaktlærer            sharon.mannerak.lindland@lyngdal.kommune.no
Siv Toril Stenersby Jensen      kontaktlærer            Siv.Toril.Stenersby.Jensen@lyngdal.kommune.no
Siv Andreassen                       lærer                        Siv.Andreassen@lyngdal.kommune.no
Svein G. Andersen                  lærer                        Svein.Gunnar.Andersen@lyngdal.kommune.no
Tone Dyrstad Larsen               rådgiver                   Tone.Dyrstad.Larsen@lyngdal.kommune.no
Tor Svennevik                          lærer                        Tor.Svennevik@lyngdal.kommune.no
Torbjørn Sandal                       lærer                        Torbjorg.Sandal@lyngdal.kommune.no
Torill Dyrnes                                                             Torill.Dyrnes@lyngdal.kommune.no
Trine Rom                                                                Trine.Rom@lyngdal.kommune.no
Trond Glomsheller                   kontaktlærer            Trond.Glomsheller@lyngdal.kommune.no
Trond Jakobsen                       kontaktlærer            Trond.Jakobsen@lyngdal.kommune.no
Unni Aas                                                                  Unni.Aas@lyngdal.kommune.no
Vegard S. Olsen                      kontaktlærer            Vegard.S.Olsen@lyngdal.kommune.no
Øyvind Karlsen                        lærer                        Oyvind.Karlsen@lyngdal.kommune.no
Åshild Sandtveit                       kontaktlærer            ashild.sandtveit@lyngdal.kommune.no

Grethe Johannessen               helsesykepleier       grethe.johannessen@lyngdal.kommune.no
Annette C. Ø. Lindstrand         sosionom                annette.c.o.lindstrand@lyngdal.kommune.no