Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse ungdomsskolen Øyslebøveien 54 4532 ØYSLEBØ Telefon: 38 28 92 16 Send oss e-post
Besøksadresse barneskolen Øyslebøveien 60 4532 ØYSLEBØ Telefon: 38 28 92 16 Send oss e-post
Besøksadresse Heddeland barnehage Heddelandsveien 3 4534 MARNARDAL Telefon: Styrer: 99258052 Send oss e-post
Postadresse Heddeland og Øyslebø oppvekstsenter Lindesnes kommune, Nordre Heddeland 26 4534 MARNARDAL
Redaktør: Rune Johansen
Det er 5 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2020><<
april 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
apr
06
2020
Påskeferie
Flere dager. Slutter 14.04.2020
Ansatte i barnehagen

Her er våre flotte ansatte i Heddeland barnehage

Marilyn S. Larsen
Styrer
992 58 052
Marilyn.larsen@lindesnes.kommune.no (Send)
Rita Heddeland
Styrerassistent og pedagogisk leder
Rita.heddeland@lindesnes.kommune.no (Send)
Helene Nome
Pedagogisk leder
Helene.nome@lindesnes.kommune.no (Send)
Ingrid Birkeland Nyvoll
Pedagogisk leder
ingrid.birkeland.nyvold@lindesnes.kommune.no (Send)
Merethe Friberg
Pedagogisk leder
merethe.friberg@lindesnes.kommune.no (Send)
Mona Skaar
Pedagogisk leder
Mona.skaar@lindesnes.kommune.no (Send)
Sissel Lirhus
Pedagogisk leder
sissel.lirhus@lindesnes.kommune.no (Send)
Therese Aanensen
Pedagogisk leder
therese.aanensen@lindesnes.kommune.no (Send)
Linn Beate Simonsen
Barnehagelærer
linn.beate.simonsen@lindesnes.kommune.no (Send)
Kristin Bornøy Jensen
Barnehagelærer
kristin.bornoy.jensen@lindesnes.kommune.no (Send)
Gunn Lill Teland
Barne- og ungdomsarbeider
Helena Carlsen Pedersen
Barne- og ungdomsarbeider
Igbala Ahmetlierden
Barne- og ungdomsarbeider
May Siri Eikså
Barne- og ungdomsarbeider
Monika Mydland
Barne- og ungdomsarbeider
Yngve Rønneberg
Barne- og ungdomsarbeider
Kristina Moland
Omsorgsarbeider
Berit Bang
Assistent
Eli bessesen Vatne
Assistent
Elin Ausland
Assistent
Kari Glomså
Assistent
Marit Lindland
Assistent
Anniken Bjørnhom
Lærling
Mary Jane Basalo
Vikar